Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Доброго дня. Підкажіть як можна зробити націнку по виробнику. По групах товарів не підходить оскільки в групі є різні виробники з різними націнками. версія UNIXml Pro 7.1

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


18.10.2022 в 23:12, vikvol сказал:

Доброго дня. Підкажіть як можна зробити націнку по виробнику. По групах товарів не підходить оскільки в групі є різні виробники з різними націнками. версія UNIXml Pro 7.1

доброго дня! Уточніть ваш домен в приватні повідомлення

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

18.10.2022 в 23:12, vikvol сказал:

Доброго дня. Підкажіть як можна зробити націнку по виробнику. По групах товарів не підходить оскільки в групі є різні виробники з різними націнками. версія UNIXml Pro 7.1

Доброго дня!

Такого в модулі немає але якщо потрібно то можна зробить націнку через кастомний код.

В пункті 4.3 можна зробить так

if($product['manufacturer'] == 'Назва виробника'){
  $product['price'] *= 1.2; 
  if($product['special']){
    $product['special'] *= 1.2; 
  }
}
if($product['manufacturer'] == 'Назва виробника 2'){
  $product['price'] *= 1.3; 
  if($product['special']){
    $product['special'] *= 1.3; 
  }
}

тобто 1.2 - це 20% а 1.3 - це 30% націнки

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

20.10.2022 в 11:40, yurok79 сказал:

Підкажіть що прописати, щоб вивонтажити  в фід розетки російський+україномовний варіант назви та опису? Версія модуля стара.

А можливо простіше оновить модуль?

Напишіть мені в приватні повідомлення я подивлюсь щодо оновлення + якщо ні то допоможу зробить для двох мов 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

20.10.2022 в 11:41, Exploits сказал:

А можливо простіше оновить модуль?

Напишіть мені в приватні повідомлення я подивлюсь щодо оновлення + якщо ні то допоможу зробить для двох мов 

Сайт клієнтський. Оновлювати не хоче, у нього зараз високий сезон) Доступи теж давати не дозволяє)))

Дивно, але як є. 

Ви колись робили моєму іньшому клієнту під епіцентр кодом, якщо можете напишіть тут чи у приватні.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


20.10.2022 в 11:45, yurok79 сказал:

Сайт клієнтський. Оновлювати не хоче, у нього зараз високий сезон) Доступи теж давати не дозволяє)))

Дивно, але як є. 

Ви колись робили моєму іньшому клієнту під епіцентр кодом, якщо можете напишіть тут чи у приватні.

Ну це весело. Зробіть але доступи не дам:grin:

Я ж навіть не знаю для якого це сайту, можливо там взагалі стоїть варез

 

В цілому через 7 пункт можна приблизно так зробить

$description_query = $this->db->query("SELECT name, description FROM " . DB_PREFIX . "product_description WHERE product_id = '" . $product['product_original_id'] . "' AND language_id = 3");
$product['name_ua'] = $description_query->row['name'];
$product['description_ua'] = $description_query->row['description'];

 

це супер приблизно, ясно що треба додать ще в коді name_ua + description_ua але я не знаю що це за сайт тому далі вже хай сам клієнт робить по своїм доступам

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

Питання як до автору, так й до тих, хто вже пробував робити цим модулем імпорт з Прому на Опенкарт. Чи можна цим модулем зробити повноцінну синхронизацію Пром->Опенкарт (за винятком атрибутів, звичайно, бо вони незалежно від мовної версії фіда віддаються російською) або є якісь "підводні камені" у цьому процесі?

П.С. Начебто таке питання ще не підіймалося в темі, якщо вже було - прошу вибачення.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


04.11.2022 в 11:09, Tampkh сказал:

Питання як до автору, так й до тих, хто вже пробував робити цим модулем імпорт з Прому на Опенкарт. Чи можна цим модулем зробити повноцінну синхронизацію Пром->Опенкарт (за винятком атрибутів, звичайно, бо вони незалежно від мовної версії фіда віддаються російською) або є якісь "підводні камені" у цьому процесі?

П.С. Начебто таке питання ще не підіймалося в темі, якщо вже було - прошу вибачення.

З прому можна, все працює.

По атрибутам я рекомендую все ж завантажити і взять собі ось такий модуль 

мега круте рішення яке сам використовую і все перекладеться автоматично.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добрий день. Чи можливе вивантаження товарів на маркетплейс за принципом - будь-який товар із довільної категорії магазину в будь-яку категорію маркетплейсу? Чи можна розкидати товари однієї категорії магазину за різними категоріями маркетплейсу? Чи є такий функціонал за замовчуванням?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


06.11.2022 в 21:20, olegodessa сказал:

Добрий день. Чи можливе вивантаження товарів на маркетплейс за принципом - будь-який товар із довільної категорії магазину в будь-яку категорію маркетплейсу? Чи можна розкидати товари однієї категорії магазину за різними категоріями маркетплейсу? Чи є такий функціонал за замовчуванням?

Доброго дня! Є співвідношення категорій, якщо треба конкретний товар в якусь категорію на маркеті то треба дивиться на який саме, вле через невелику доробку можна зробить. Треба дивиться по конкретним випадкам, можете написать мені в приватні повідомлення з більш розширенним питанням я підскажу що можна зробить

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

06.11.2022 в 23:20, olegodessa сказал:

можна побачити демо адмінки?

Напишіть мені дам на тест

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Чи э можливысть задати категорыю за замовчуванням?

Тобто в мене в магзины э 100 категорый все це кинги, зараз мены треба до 100 категорый зробити свівставлення, до тої самої категорії. Можна задати одну до всіх?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


08.11.2022 в 09:51, proplat сказал:

Чи э можливысть задати категорыю за замовчуванням?

Тобто в мене в магзины э 100 категорый все це кинги, зараз мены треба до 100 категорый зробити свівставлення, до тої самої категорії. Можна задати одну до всіх?

Ну в цілому можна. Якщо у вас версія 7 то в пункті 4.3 пропишіть просто

$product['category_id'] = 12345;

де 12345 - це id категорії

Це якщо я правильно зрозумів питання + також треба знать куди вивантажуєтесь бо і деяких випадках я так розумію не треба віддавать категорії без співвідношення

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 08.11.2022 в 09:53, Exploits сказав:

Ну в цілому можна. Якщо у вас версія 7 то в пункті 4.3 пропишіть просто

$product['category_id'] = 12345;

де 12345 - це id категорії

Це якщо я правильно зрозумів питання + також треба знать куди вивантажуєтесь бо і деяких випадках я так розумію не треба віддавать категорії без співвідношення

мабуть не зовсім

хочу, щоб у всіх товарів було як на скріні нижче, щоб не робити 100 свіставлень

image.thumb.png.b3269f4b403ba9c8331bd766f920b83f.png

Змінено користувачем proplat
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Все просто.

В пункті "Дополнительные статические параметры"

зліва <g:google_product_category>

правіше 543543

і це всім товарам проставить

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Підкажіть такий момент, як імпортуються товари в назві яких є спецсимволи - &, ". Тобто є товари де вказано дюйми таким чином (труби). Раніше користувався іншим модулем імпорту, так от з цим була проблема, так як в базу зберігалося криво, від чого потім карта сайту не формувалася. Доводилося вручну шукати, виправляти. Дякую.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


12.11.2022 в 09:52, dolyalexey сказал:

Доброго дня. Підкажіть такий момент, як імпортуються товари в назві яких є спецсимволи - &, ". Тобто є товари де вказано дюйми таким чином (труби). Раніше користувався іншим модулем імпорту, так от з цим була проблема, так як в базу зберігалося криво, від чого потім карта сайту не формувалася. Доводилося вручну шукати, виправляти. Дякую.

Доброго дня! Має все імпортувать коректно

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

Вижу, что в настройках можно сформировать на украинском языке выгрузку.

А можно ли для UA-выгрузки отдельный URL создать? Чтобы русская и украинская существовали отдельно?

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


03.12.2022 в 11:26, dreemix сказал:

Вижу, что в настройках можно сформировать на украинском языке выгрузку.

А можно ли для UA-выгрузки отдельный URL создать? Чтобы русская и украинская существовали отдельно?

Можно сделать копию фида и будет два разных фида на каждый язык свой

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

On 12/3/2022 at 11:33 AM, Exploits said:

Можно сделать копию фида и будет два разных фида на каждый язык свой

а где почитать про дубль фида как создать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


03.12.2022 в 11:39, dreemix сказал:

а где почитать про дубль фида как создать?

Если версия 5 то в последней вкладке модуля. Если 7 версия то в списке в админке внизу зеленая кнопка - там все в два клика так сказать

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добрый день @Exploits

Подскажите, пожалуйста, в версии модуля 7.2 в пункте 3.7 "Соответствие категорий, наценка для категории и свои теги категорий" -> "Теги и их значения" есть возможность ставить конструкцию вида <guarantee type="manufacturer">==12 чтобы в фиде потом было <guarantee type="manufacturer">12</guarantee type>

Для версии 7.1 Вы мне делали индивидуально.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.