Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Переход по ссылке из категории на закладку


Recommended Posts

Собратья форумчане. Не дайте пропасть. Мне нужно чтобы по кнопке купить осуществлялся переход на закладку товара.

Вот такая конструкция на самой карточке товара работает

<div class="info-inline"><a href="" onclick="$('a[href=<?php echo $product['href']; ?>\'#tab-rvgmap\']').trigger('click');$('html, body').animate({ scrollTop: $('a[href=<?php echo $product['href']; ?>\'#tab-rvgmap\']').offset().top - 5}, 250); return false;"><br><i class="fa fa-map-marker"></i> на карте</a></div>

но мне надо чтобы это по кнопке купить происходило как из карточки товара, так и из категории

 

Кнопка купить у меня такая...

 

<div class="cart"><button class="btn btn-general" type="button" onclick="cart.add('<?php echo $product['product_id']; ?>','productpage', get_cart_quantity('<?php echo $product['product_id']; ?>','.row-price'));"><?php if($change_text_cart_button_out_of_stock ==1 && $product['product_quantity'] <= 0) { ?><i class="fa fa-minus-square out_of_stock"></i> <span><?php echo $disable_cart_button_text; ?></span><?php } else { ?><i class="fa fa-paper-plane-o"></i> <span><?php echo $button_cart; ?></span><?php } ?></button></div>

 

И да... я знаю, что я извращенец...:-) СПАСИТЕ!!! В конце-концов дам 500 рублев, если в Вас уж совсем человеческого не осталось (шутка), про 500 рублей правда...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.