Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ошибка при загрузке header.css после очистки кэша модификаторов


Recommended Posts

Очистил кэш в модификаторе и после этого пропал хедер на всех страницах сайт и фото товаров на главной.

Просматриваю код браузера и вижу вот такую ошибку: Failed to load resource: the server responded with a status of 404 () header.css:1. 

Я как понимаю он не может загрузить стили, но я только недавно начал заниматься опенкартом и практически ничего не знаю, помогите пожалуйста.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


видимо, у вас хедер был сделан через модуль какой-то, который был удален, но модификация висела в кеше.  header.css - это не штатный файл стилей. после чистки кеша, все было удалено, вот и исчезло.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я действительно удалил модуль, установил его обратно, теперь хедер перестал стелать при обновлении кэша, но при очистке, все равно слетает.

Змінено користувачем rakhmakov
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.