Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблема с (прайс-листом)


Andriano

Recommended Posts

Версия магазина:

Version 1.5.0

Сборка покупалась, дополнительные модули сам добавлял.
Хостинг у хостера.

Проблема:

Сайт медленно работал, позиций на сайте до 3тыс. посмотрел на форуме, что можно сделать и начал работать. В итоге обнаружил, что при загрузке сайта много времени уходит на поиск таких таких картинок( view/theme/default/image/bullet.png и view/theme/default/image/bullets.png и view/theme/default/image/header.png.
Далее я зашел в файл: /catalog/view/theme/default/stylesheet/slideshow.css и stylesheet.css и стер путь к картинкам.
Сайт стал работать быстрее, но переслал работать прайс-лист. Когда захожу в прайс-лист Fatal error: Unsupported operand types in /home//public_html/system/library/currency.php on line 69/. Я сразу после этого обновил файлы которые я изменял(до того как перестал модуль прайс-лист работать), но результата нет.

Поиском пользовался, решение данной проблемы не нашел не нашел.


Прошу помочь как починить прайс-лист.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Осталось понять, что вы подразумеваете под прайс-листом?

Прайс-лист в данном случае выводи полный список товара, с фото, артикулом, ценой и кратким описанием. Модуль(Pricelist)
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.