Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Описание товара украинский язык


asisy

Recommended Posts

Кто знает в каком файле настроить шрифт для описания товара украинской версии?

Анонс описания в карточке товара выводится стандартно, а вот описание товара на странице товара совсем другой кегль и шрифт

ру.png

ук.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


да нет, такая такая фишки и с наполнением статей - русский идет как прописано в css, а украинский вариант другой, я конечно в статье закодил текст <div style="font-size: 15px; font-family:Open Sans, sans-serif;line-height: 1.5;">, но когда каждое описание товара нужно кодить это перебор

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


45 минут назад, asisy сказал:

да нет, такая такая фишки и с наполнением статей - русский идет как прописано в css, а украинский вариант другой, я конечно в статье закодил текст <div style="font-size: 15px; font-family:Open Sans, sans-serif;line-height: 1.5;">, но когда каждое описание товара нужно кодить это перебор

вот давайте так..

Я ставлю 100грн своей работы на..
Я вам показываю где причина, что причина не в языке..
Если я прав - вы оплачиваете, нет - вы получите бесплатное решение проблемы.

  • +1 3
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.