Перейти к публикации
Поиск в
  • Дополнительно...
Искать результаты, содержащие...
Искать результаты в...

[Поддержка] Українська локалізація ocStore та Opencart


PaulKravchenko
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Використовуйте модуль: 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Доброго дня!
Хочу додати українську мову на сайт, сайт не новий, версія ocStore 2.3.0.2.3.
1) Наскільки я зрозумів, правильно буде зробити таким чином:
1. Спочатку встановити українську локалізацію.
2. Після чого прописати вручну переклад українською мовою в усіх обов'язкових полях з українським прапорцем.
3. Необхідно встановити "Мультиязык SEO PRO" для коректного відображення url і Hreflang, та української карти сайту.
4. Вже після цього в ручному режимі робити пеклад текстів і назв у карточках товарів або використати модуль автоматичного перекладу.
Хотілось би знати, чи правильно я розумію порядок дій?

2) В модулі "українська локалізція" вказані певні шаблони і модулі, які вона може переводити, тому цікавить ще питання, а як бути з іншими шаблонами і модулями, які не входять в цей список? Чи просто теж потрібно буде вручну прописати переклад українською у всі поля з укр. прапорцем, якщо вони з'являться в шаблонах і модулях після установки локалізації (точніше, чи з'являться такі поля з українським прапорцем в шаблонах і модулях, які не вказані в цьому списку)?

3) Ще хотілося б дізнатись стосовно файлу вигрузки YML - чи модуль "українська локалізація" теж буде підтягувати в YML файл поряд з назвою і описом на російській мові, також і українську назву з описом?
Наприклад, таким чином:
 

<offer id="2472500" available="true">
...
<name>Соль для ванны английская Эпсома 500г</name>
<name_ua>Сіль для ванни англійська Епсома 500г</name_ua>
...
<description>Способствует расслаблению мышц благодаря содержанию магния. Помогает снять стресс, улучшает состояние кожи.</description>
<description_ua>Сприяє розслабленню м'язів завдяки вмісту магнію. Допомагає зняти стрес, поліпшує стан шкіри.</description_ua>
...
</offer>


Чи цей модуль зробить просто ще один прайс лист YML суто на українській мові?

4) І хотілося б дізнатись думку, як Ви відноситесь до "Модуля автоматичного перекладача сайту для Opencart 2.x [OCMOD]" чи є якісь інші варіанти?

Скоріш за все мої питання спрямовані до автора модуля Українська локалізація", однак буду вдячний за відповіді і від інших спеціалістів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


В 10.08.2022 в 21:57, chukcha сказав:

1

2

4

3

 

Дякую! Досить непоганий варіант для автоматичного переводу товарів. Але перед цим потрібно обов'язково локалізацію встановити, наскільки я розумію. 

Изменено пользователем mykhailyuk
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


10.08.2022 в 23:04, mykhailyuk сказал:

Але перед цим потрібно обов'язково локалізацію встановити, наскільки я розумію. 

да

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Чи не туди дивився, чи не туди читав. Українська мова в адмінці варто за умовчанням зробити так, щоб при відкритті сайту завжди була пріоритетною Українська мова з умовою присутності ще кількох мов

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


21.08.2022 в 17:47, white130489 сказал:

Вот такая вот ошибка. Как исправить?

 

uk-ua.php добавить переменную decimal_point по примеру другого языка

  • +1 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Не повністю залитий переклад. 

Залийте файли локалізації основні та для вашого шаблону, для початку без перезапису існуючих.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Доброго дня. Підкажіть будь - ласка чи можна поставити плагін на вже існуючий сайт з товарами. Сайт російською мовою. Ми хочемо поставити основну мову сайту українську, з можливістю обрати російську. Версия ocStore 2.3.0.2.3

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Так, звичайно можна. Це пакет локалізації, і він додає мову, а не замінює.

  • +1 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 недели спустя...

Доброго вечора.

Встановила ваш модуль  Мультиязичні Країни та Регіони 1.0.0

Підскажіть як можна  автоматитично заповнити назви Міст, Сіл і областей на Українській мові?

щоб при переході на Українську локалізацію - вони були прописаті Українською

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Добрий день

 

Міста та населені пункти не містяться в БД опенкарту, тому і немає де їх перекладати.

 

За замовчуванням поле Місто заповнюється саморуч покупцем, а при автоматичному заповненні використовується база модуля доставки частіш за все 

 

P.S. Достатньо запитати по одному каналу зв'язку, тиражування не прискорить відповідь, та не збільшить пропорційно якість

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Добрий день.

Змінював опис пакетів, виявилося, що вони досі на модерації.

Поки що прикріплю тут до вирішення.

ukrainian-ocstore_opencart-3.0.x.zip ukrainian-ocstore_opencart-2.3.x.zip ukrainian-clear-install_OC23.ocmod.zip

  • +1 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Пакети локалізації знову на модерації через додання версії для OpenCart 4.0.x

Нетерплячі можуть звернутись в особисті - вишлю)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

20.09.2022 в 13:10, PaulKravchenko сказал:

Пакети локалізації знову на модерації через додання версії для OpenCart 4.0.x

Нетерплячі можуть звернутись в особисті - вишлю)

Промодерували:))

  • +1 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дякую, дуже оперативно :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Пробуйте, частіше за все шаблони використовують мовні змінні движка.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 27.09.2022 в 19:43, PaulKravchenko сказав:

Пробуйте, частіше за все шаблони використовують мовні змінні движка.

 

Добре, буду пробувати. Дякую
Ще скажіть, чи можна встановити локалізацію через установщик OCMOD, і якщо можна, то наскільки я розумію, назву файлу загрузки потрібно змінити на такий: ukrainian-ocstore_opencart-2.3.x.ocmod.zip, все вірно? Чи загрузити файли можна лише як написано в інструкції - вміст папки upload в корневий каталог вашого сайту?

Изменено пользователем mykhailyuk
Доповнення
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Зробіть як в інструкції 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

при установке локализации получилась вот такая ошибка, иконка пропала. Сталкиваюсь впервые, на других всегда гладко становилось

Остори 3, шаблон Киберстори. 

 

 

image.thumb.png.813e7f233c92132f816cf22fb388e994.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
 Поделиться

×
×
  • Создать...

Важная информация

На нашем сайте используются файлы cookie и происходит обработка некоторых персональных данных пользователей, чтобы улучшить пользовательский интерфейс. Чтобы узнать для чего и какие персональные данные мы обрабатываем перейдите по ссылке. Если Вы нажмете «Я даю согласие», это означает, что Вы понимаете и принимаете все условия, указанные в этом Уведомлении о Конфиденциальности.