Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

16.10.2022 в 17:32, prizruslan сказал:

при установке локализации получилась вот такая ошибка, иконка пропала. Сталкиваюсь впервые, на других всегда гладко становилось

Остори 3, шаблон Киберстори. 

 

 

image.thumb.png.813e7f233c92132f816cf22fb388e994.png

 

Внимательнее нужно быть и никуда не спешить:huh:

 

 

image.png.648b6f16ef45e22b8098ae279cda8fa0.png

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 16.10.2022 в 17:32, prizruslan сказав:

Остори 3, шаблон Киберстори

шось японське)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я вже які тільки папки не бачив... були і ua-uk, і uk-uk, ua-ua, uk-uk, ua, uk

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

Вітаю! Я так розумію, регіони та країни перекладаются файлом sql.
осСтор 2.4, шаблон ММ2. 
Імпортую в майпхп файл локалізації, імпорт успішний. Але все одно 

Прихований текст

image.png.6ab35a1e6e16ae29e8cc5d3766a8631b.png

 

Прихований текст

image.thumb.png.00bca7f29ce69a61d62a6af48a1e1f8f.png

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Файл sql перекладає якщо країни та області англійською.

Для перекладу з отої самої можете взяти частину запитів з файлу sql що в архіві для чистої установки: ukrainian-clear-install_OC23.ocmod.zip 

Там переклад і з англійської і з ворожої

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 05.11.2022 в 14:11, PaulKravchenko сказав:

Файл sql перекладає якщо країни та області англійською.

Для перекладу з отої самої можете взяти частину запитів з файлу sql що в архіві для чистої установки: ukrainian-clear-install_OC23.ocmod.zip 

Там переклад і з англійської і з ворожої

image.thumb.png.2bc931c0cc40020a5a02de0d758eefc5.png
Чернівецька область не в темі))

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


05.11.2022 в 14:57, Toral сказал:

image.thumb.png.2bc931c0cc40020a5a02de0d758eefc5.png
Чернівецька область не в темі))

Підтверджую. Треба замінити у sql-запиті:

UPDATE `oc_zone` SET `name`= 'Чернівецька область' WHERE `name` LIKE '%Chernivets%' OR `name` LIKE '%Черновец%';

на

UPDATE `oc_zone` SET `name`= 'Чернівецька область' WHERE `name` LIKE '%Chernivets%' OR `name` LIKE '%Черновиц%';

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 4 weeks later...

Добрий день.

 

При зміні мови в адмін інтерфейсі (прапорець поруч з іменем користувача у верхній правій частині) видає помилку в консолі і нічого не змінюється. 

 

SyntaxError: JSON.parse: unexpected character at line 1 column 1 of the JSON data

 

Підкажіть в чому може бути проблема?
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Воно не працює в 4-й версії, зміна мови адмінки як і раніше через налаштування магазину. Не знаю навіщо той селектор зробили, але не доробили)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

03.12.2022 в 16:47, PaulKravchenko сказал:

Воно не працює в 4-й версії, зміна мови адмінки як і раніше через налаштування магазину. Не знаю навіщо той селектор зробили, але не доробили)

должно в останніх релізах

в мене своє рішення. (було)
http://demo4.slasoft.kharkov.ua/admin/index.php

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

@ReNGuN так, звичайно. Це і не модуль як такий, а пакет локалізації - зробіть все за інструкцією з архіву - і все буде

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

Колеги, хтось зустрічався з проблемою HHTP EROR 500?!!
після встановлення на чистий опенкарт про 2.3.0.2.5 і переключення на укр маю такі танці з бубном...

Змінено користувачем bodifan
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Не було такого, щось модифіковано, дивіться помилку в логах сервера, дебажте

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 07.03.2023 в 23:36, PaulKravchenko сказав:

Не було такого, щось модифіковано, дивіться помилку в логах сервера, дебажте

підозрюю неекранований апостроф

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Дякую  PaulKravchenko та Flint2000 за підказки, буду копати в цьому напрямку, але маю ще одне припущення стосовно "ioncube_loader", схоже він кривопоставлений хостерами, бо ніодин плагін не ставиться... Тобто ставиться, але після цього завжди HHTP EROR 500

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


08.03.2023 в 23:23, bodifan сказал:

Дякую  PaulKravchenko та Flint2000 за підказки, буду копати в цьому напрямку, але маю ще одне припущення стосовно "ioncube_loader", схоже він кривопоставлений хостерами, бо ніодин плагін не ставиться... Тобто ставиться, але після цього завжди HHTP EROR 500

Версію ioncube_loader подивіться в phpinfo. Має бути 11, не 12.

Змінено користувачем Etegro
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

День добрий, підкажіть, в налаштуканнях магазину можна прописати адресу магазину тільки онією мовою, а треба дві як це виправити? Встановлював українську локалізацію ще в 21 році, чи може її треба якось оновити чи вона автоматично оновлюєтьося? Версия ocStore 3.0.2.0 шаблон Unishop2

Змінено користувачем Mixmaster
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Немає мультимовності налаштувань магазину з коробки, можна допил зробити тільки

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

23.03.2023 в 19:13, Mixmaster сказал:

День добрий, підкажіть, в налаштуканнях магазину можна прописати адресу магазину тільки онією мовою, а треба дві як це виправити? Встановлював українську локалізацію ще в 21 році, чи може її треба якось оновити чи вона автоматично оновлюєтьося? Версия ocStore 3.0.2.0 шаблон Unishop2

 

23.03.2023 в 19:25, PaulKravchenko сказал:

Немає мультимовності налаштувань магазину з коробки, можна допил зробити тільки

Доброго
Можна модулями
Наприклад

Скрытый текст

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, як можна відновити переклад крайїн та міст, після зміни модуля доставки від неосео нова пошта на нова пошта api регіони та країни обираються тільки російською мовою

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@Mixmasterбази міст немає в опенкарті, а база областей є у дистрибутиві НП API в папці extra файл recovery_zone_and_country_tables_ua.sql 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

31.03.2023 в 12:43, PaulKravchenko сказал:

@Mixmasterбази міст немає в опенкарті, а база областей є у дистрибутиві НП API в папці extra файл recovery_zone_and_country_tables_ua.sql 

@PaulKravchenko Чи я вас правильно розумію, ваш модуль тільки перекладає області на Українську, а якщо мені треба області на декількох мовах то треба встанолювати модуль як ось цей? https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=11680

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


31.03.2023 в 12:43, PaulKravchenko сказал:

@Mixmasterбази міст немає в опенкарті, а база областей є у дистрибутиві НП API в папці extra файл recovery_zone_and_country_tables_ua.sql 

@PaulKravchenko Чи я вас правильно розумію, ваш модуль тільки перекладає області на Українську, а якщо мені треба області на декількох мовах то треба встанолювати модуль як ось цей? https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=11680

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.