Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Поддержка] Массовое редактирование товаров в OpenCart с модулем Handy Product Manager


Recommended Posts

В 08.05.2023 в 18:49, paulkouls сказав:

Дуже зручний редактор товарів, зняв багато головного болю у роботі з товарами. Як завжди, тішуся вашим додаткам у своєму магазині) 

 

Є пропозиція-побажання на майбутні доробки, можливо вам, Пане Сергію, відгукнеться😄Ні де не бачив функціоналу копіювання існуючих атрибутів з одного товару у інший. Це капець як зручно було б, коли від постачальника залітає дві позиції різного кольору, у яких заповнені тільки фото і дай боже щоб опис. Клонуванням товару тут не обійдешся, бо доведеться шукати ті фотки у прайсі і перенавантажувати їх у клоні заповненого товару…

 

А так менеджер у один товар проклацав атрибути, десь тицьнув на галочку «копіювати атрибути з товару» а в іншому галку «копіювати атрибути в товар» і все, магія… 

Цікава їдея. Я ії записав, але не буду давати пустих обіцянок, що це буде скоро.

 

Наразі план на 2023 рік такий

  • Подальше покращення фільтра (купа побажань на кшталт "знайти товари зі знижками або без них, с незаповненим брендом чи описом і так далі")
  • Пошук за всіма мовними версіями атрибутів!
  • Заміна дерева категорій на щось подібне, як в OpenCart в адмінці -- тобто, щоб не висло через те, що в магазині 1000 категорій і вони всі відображаються в Списку товарів навпроти кожного товару

 

(update 10.05.2023)

Після заплановано випуск нової версії модуля 2.0 з новими умовами ліцензування (доступ до оновлень лише протягом року та можливість продовжувати ліцензію (або підтримку) щорічно за достатньо вигідною ціною). Поточна версія 1.x перейде в стадію "тільки фікс багів без додавання нового функціоналу". Всі користувачи, котрі купили модуль після початку війни, будуть мати змогу перейти на 2.x безкоштовно.

 

За планом у версії 2.x поступово буде додаватися новий функціонал:

 

  • Пошук та заміна - одразу після купи дрібних доробок по фільтру
  • Можливо додавання змінних атрибутів для генерації мета-тегів
  • З десяток-два дрібних побажань з покращення списку товарів
  • Об'єднання атрибутів та їх значень - ще подумати, як це робити, щоб і працювало, і було зрозуміло, як це працює
  • Можливо додавання API для обробки полів сторонніх модулів -- що може перерости в 10-20 окремих задач

 

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

09.05.2023 в 11:51, SergeTkach сказал:

Цікава їдея. Я ії записав, але не буду давати пустих обіцянок, що це буде скоро.

 

Наразі план на 2023 рік такий

  • Подальше покращення фільтра (купа побажань на кшталт "знайти товари зі знижками або без них, с незаповненим брендом чи описом і так далі")
  • Пошук за всіма мовними версіями атрибутів!
  • Заміна дерева категорій на щось подібне, як в OpenCart в адмінці -- тобто, щоб не висло через те, що в магазині 1000 категорій і вони всі відображаються в Списку товарів навпроти кожного товару
  • Пошук та заміна - одразу після купи дрібних доробок по фільтру
  • Можливо додавання змінних атрибутів для генерації мета-тегів
  • З десяток-два дрібних побажань з покращення списку товарів
  • Об'єднання атрибутів та їх значень - ще подумати, як це робити, щоб і працювало, і було зрозуміло, як це працює
  • Можливо додавання API для обробки полів сторонніх модулів -- що може перерости в 10-20 окремих задач

 

 

З категоріями доречі топчик пункт для оновлень майбутніх. Відключив у модулі, бо якраз достобіса категорій і підвисало - подібно до стандартного опенкарту буде перфектно)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 09.05.2023 в 14:13, paulkouls сказав:
В 09.05.2023 в 11:51, SergeTkach сказав:

Цікава їдея. Я ії записав, але не буду давати пустих обіцянок, що це буде скоро.

 

Наразі план на 2023 рік такий

  • Подальше покращення фільтра (купа побажань на кшталт "знайти товари зі знижками або без них, с незаповненим брендом чи описом і так далі")
  • Пошук за всіма мовними версіями атрибутів!
  • Заміна дерева категорій на щось подібне, як в OpenCart в адмінці -- тобто, щоб не висло через те, що в магазині 1000 категорій і вони всі відображаються в Списку товарів навпроти кожного товару
  • Пошук та заміна - одразу після купи дрібних доробок по фільтру
  • Можливо додавання змінних атрибутів для генерації мета-тегів
  • З десяток-два дрібних побажань з покращення списку товарів
  • Об'єднання атрибутів та їх значень - ще подумати, як це робити, щоб і працювало, і було зрозуміло, як це працює
  • Можливо додавання API для обробки полів сторонніх модулів -- що може перерости в 10-20 окремих задач

 

 

 

Зверніть увагу, що анонс був відредагований --

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добрий день. Установив модуль і виникло кілька питань.

Перше питання: При спробі фідфільтрувати товар по id виникає така помилка

 Fatal error: Uncaught Exception: Error: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND p.product_id = '3707'' at line 1<br />Error No: 1064<br />SELECT COUNT(*) FROM oc_product p AND p.product_id = '3707' in /home5/tzjesrnq/public_html/system/library/db/mysqli.php:41 Stack trace: #0 /home5/tzjesrnq/public_html/system/library/db.php(45): DB\MySQLi->query('SELECT COUNT(*)...') #1 /home5/tzjesrnq/public_html/admin/model/extension/module/handy.php(1744): DB->query('SELECT COUNT(*)...') #2 /home5/tzjesrnq/ocstore_storage/modification/system/engine/loader.php(248): ModelExtensionModuleHandy->filterCountProducts(Array) #3 /home5/tzjesrnq/public_html/system/engine/proxy.php(47): Loader->{closure}(Array, Array) #4 /home5/tzjesrnq/public_html/admin/controller/extension/module/handy.php(789): Proxy->__call('filterCountProd...', Array) #5 /home5/tzjesrnq/ocstore_storage/modification/system/engine/action.php(79): ControllerExtensionModuleHandy- in /home5/tzjesrnq/public_html/system/library/db/mysqli.php on line 41

Як з цим боротись?

Друге питання:

В фільтрі.в полі Виробники TM , при спробі ввести виробника нема випадаючого списка ? Може я щось роблю не так?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 13.05.2023 в 17:49, valico2525 сказав:

В фільтрі.в полі Виробники TM , при спробі ввести виробника нема випадаючого списка ? Може я щось роблю не так?

 

Добридень!

Так, теперь там не випадаючий список. Це змінено, щоб додати можливість фільтрувати одразу по декільком Виробникам

 

---

Щодо помилки -- надішліть в повідомлення доступ до адмінки та ФТП.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 21.05.2023 в 13:56, zhizherinv сказав:

Добрый день, интересует массовое изменение акций(в демо такого функционала не увидел). Подскажите, есть ли такое?

Здравствуйте!

Возможно, кто-то отключил поля Скидки и Акции, когда тестил демку. А так есть возможность массово установить скидки и /или акции. И удалить все предыдущие. При расчете цен со скидкой, модно применять округление до 5, 10, 50, 99, 100

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

21.05.2023 в 16:14, SergeTkach сказал:

Здравствуйте!

Возможно, кто-то отключил поля Скидки и Акции, когда тестил демку. А так есть возможность массово установить скидки и /или акции. И удалить все предыдущие. При расчете цен со скидкой, модно применять округление до 5, 10, 50, 99, 100

можно как-то посмотреть вид редактора акций? потому что даже полей для установки не наблюдаю

Змінено користувачем zhizherinv
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 21.05.2023 в 16:50, zhizherinv сказав:

можно как-то посмотреть вид редактора акций? потому что даже полей для установки не наблюдаю

Включил на демке

hpm-specails-discounts.thumb.jpg.624f084917741f57d9622895684584bb.jpghpm-specails-discounts2.thumb.jpg.743e0e1de4138734ee050d1b5ccb8fea.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...
В 11.01.2022 в 18:13, JonyDONZ сказав:

И еще, сразу напишу, пока обратил внимание. В фильтре по категориям "Относится к категории" можно выбрать лишь одну категорию, без учета подкатегорий. Думаю было бы полезным дать возможность учитывать и подкатегории. К примеру, ставим чекбокс "Учитывать подкатегории" и тогда фильтр учитывает товар в подкатегориях. 

Screenshot_70.png

 

Добридень!

З версії 1.15.0 переробив фільтр товарів. Тепер і в Списку товарів можна обирати набір Категорій (і Підкатегорії).

support_handy-filter-cats.thumb.jpg.cffaf1fddbee71cc042f046048ab750f.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

Добрий день.
Зацікавив модуль, але не вистачає використання атрибутів при генеруванні опису товарів. Готовий купити як тільки ця функція з’явиться.
Додаткові пропозиції : зберігання шаблонів генерації . наприклад для 1 категорії і виробника налаштували шаблон і зберегли, для іншої  категорії та/або  виробника налаштували інший шаблон. Коли треба перегенерувати описи (наприклад оновилися характеристики (атрибути, назва товара), або виправлені помилки , то беремо збережений шаблон і перегенеруємо одразу для товарів категорії та/або виробника.

Кейс: запчастини та аксесуари для телефонів мають список сумісних моделей, які вказуютсья в атрибутах і частково в назві товара (дуже часто в назву не влазить весь список сумісностей, бо їх може бути і 50 шт і навіть більше).
Часто оновлюються дані і додаються нові сумісні моделі в атрибутах , або випрвляютсья помилки , видаляютсья помилкові моделі, виправляються помилки в інших атрибутах (ємність акумулятора, клас якості, виробник, термін гарантії та ін), дозаповнюються атрибути товара , додаються уточнення і покращення для інформативності. 
Часто додаються нові товари з подальшим дозаповненням і покращеннім інформції. Цей процес постійний, тобдо дані про товари постійно змінюються. 
Опис товара генеруєтсья шаблоном з підставновкою Назви, атрибутів. В залежності від виробника і категорії шаблони різні (містять деякий різний статичний текст для різних категорій і виробників). 


+не менш важливо робити такі генерації автоматично за розписом по крону для категорії товарів і виробника, з перезаписом поля.  


Приклади використання і користі: додавання нових товарів вручну або із зовні і автоматично, наприклад раз на день генеруєтсья опис. Менеджеру не потрібно пам’ятати які там товари додалися, він просто заповнює атрибути коли в нього є на це нагода і необхідність, або вони завантажуються автоматично із зовнішнього джерела , а опис генеруєтсья автоматично по шаблону.
Виправлення помилок в назві, атрибутах товара і як наслідок - необхідність оновити описи , включити в них нові або виправлені атрибути і назву товара. 

І є питання: чи вміє модуль обходити обмеження хостингу на час виконання скрипта?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добридень!

Атрибути десь на підході, але, здається, заблукали. Тому вже не зрозуміло, коли з'являться.

 

Обмеження хостингу -- так, під час масового редагування виконується серія фонових запитів.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 23.06.2023 в 15:57, SergeTkach сказав:

Добридень!

Атрибути десь на підході, але, здається, заблукали. Тому вже не зрозуміло, коли з'являться.

 

Обмеження хостингу -- так, під час масового редагування виконується серія фонових запитів.

Дякую за відповідь. 
Підкажіть, є якісь плани щодо збереження шаблонів для категорій та/або виробників?
А також щодо автоматичного запуску по крону. 
Дуже вдячний 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26.06.2023 в 12:58, ardemishev сказал:

Дякую за відповідь. 
Підкажіть, є якісь плани щодо збереження шаблонів для категорій та/або виробників?
А також щодо автоматичного запуску по крону. 
Дуже вдячний 

 

Що Ви маєте на увазі під словами "шаблон для категорії/ виробника"? Бо я не розумію, про що Ви питаєте.

 

Так само й про "крон": який в ньому сенс?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 26.06.2023 в 13:14, SergeTkach сказав:

 

Що Ви маєте на увазі під словами "шаблон для категорії/ виробника"? Бо я не розумію, про що Ви питаєте.

 

Так само й про "крон": який в ньому сенс?

Добрий день. дякую за відповідь.  По шаблонам не так критично, більше користі було б від крону. 

В магазіні асортимент не статичний, нові товари додаютсья регулярно, виправляютсья помилки в назвах, міняються назви під пошукові запити, дозаповнюютсья атрибути, помилки в атрибутах виправляються і тд. В деяких нішах рідше. В інших частіше. Тому заповнити 1 раз описи і більше до цього не повертатися - це утопія. 
Це постійний процес який потребує часу менеджера і постійної уваги до себе. 

В різних категоріях та для різних виробників опис товара має заповнюватсия по різним шаблонам, використовуєтсья різний статичний текст, вказуються особливості саме цієї категорії та/або виробника і підставляютсья різні дані про товар з бази , в тому числі якийсь конкретний атрибут товара в 1 місці, в іншому місці вставляємо другий атрибут і тд і тп. 

Заповнив я вручну  1 категорію та/або виробника , перейшов до іншої, написав заново шаблон, або змінив той що є, заповнив, потім 3 категоіря, новий шаблон - заповнив. 4 категоіря , 5 ,6 і тд . у всіх різні шаблони. ще і виробники різні можуть бути в 1 категорії. тому варіантів таких шаблонів буде безліч в залежності від магазина , кількосіт категоірй та виробників.  В мене наприклад таких шаблонів мінімум 15 (я користуюся зовнішнім ПО для цієї задачі і описи завантажую в товари по крону за росписом, шаблони зберігаютсья в самому ПО для кожної категорії/виробника. При натисканні кнопки я перегенеровую шаблони для 12000 товарів і віддаю файл на FTP , де його забирає модуль імпорта і оновлює описи в товарах. ) .

Повертаємося до ручного заповнення . Заповнюю я такий заповнюю , а тим часом  в мене в категорію 1 додалися нові товари , як я писав вище це постійний процес, ми додаємо нові товари майже щоденно.
Тепер треба заново заповнювати описи для нових товарів із категорії 1. А в категорії 3 були виправлені помилки в назвах товарів або в атрибутах і треба заново перегенерувати описи. Думаю тут вже розумієте наскільки це муторна та однотипна робота і як важко все це контролювати і пам’ятати зо в мене в категорії Х додаоися товари і треба їм згенерувати описи , а ще треба пам’ятати що в категорії У були допрацьовані атрибути і треба тепер оновити описи з урахуванням нових даних, а в категорії Ж наприклад були зміна в назвах товарів для СЕО оптимізації. і там також тепер все треба перегенерувати. 

Далі витікає необхідність автоматизації  через масштаб . В мене 20 000 товарів. із них у 12000 описи заповнюються по шаблонам.  10 категорій з 15 виробниками це 150 варіантів. ну шаблонів може бути не 150 а наприклад 15-20 котрі покривають всі ці комбінації. 

Я 1 раз налаштовую шаблон для категорії та виробника. і далі по крону генерую кожен деь, кожен тижнень та хоч кожну години актуальні описи для товарів з виправленими помилками і оновленими атрибутами. Повторюсь цей процес постійний, постійно в товарах щось додається/змінюється або додаються нові товари. 
Налаштував я наприклад 15 таких шаблонів і повісив на крон 15 задач на кожну категорію, або , можливо 1 крон на всі 15 шаблонів і він сам мені їх генерує. і все , проблема вирішена. не треба постійно сидіти і генерувати ці описи і перегенеровувати їх. менеджер йде займатися дійсно важливими справами: додавати нові товари, заповнювати якісно атрибути (а описи вже згенеруютсья з використанням цих атрибутів) , робити класні фотки і тд . 
Дуже намагався детально описати користь від такої функції як крон . Дякую за увагу. сподіваюся вдалося донести користь такої функції. 

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


27.06.2023 в 16:53, ardemishev сказал:

Добрий день. дякую за відповідь.  По шаблонам не так критично, більше користі було б від крону. 

В магазіні асортимент не статичний, нові товари додаютсья регулярно, виправляютсья помилки в назвах, міняються назви під пошукові запити, дозаповнюютсья атрибути, помилки в атрибутах виправляються і тд. В деяких нішах рідше. В інших частіше. Тому заповнити 1 раз описи і більше до цього не повертатися - це утопія. 
Це постійний процес який потребує часу менеджера і постійної уваги до себе. 

В різних категоріях та для різних виробників опис товара має заповнюватсия по різним шаблонам, використовуєтсья різний статичний текст, вказуються особливості саме цієї категорії та/або виробника і підставляютсья різні дані про товар з бази , в тому числі якийсь конкретний атрибут товара в 1 місці, в іншому місці вставляємо другий атрибут і тд і тп. 

Заповнив я вручну  1 категорію та/або виробника , перейшов до іншої, написав заново шаблон, або змінив той що є, заповнив, потім 3 категоіря, новий шаблон - заповнив. 4 категоіря , 5 ,6 і тд . у всіх різні шаблони. ще і виробники різні можуть бути в 1 категорії. тому варіантів таких шаблонів буде безліч в залежності від магазина , кількосіт категоірй та виробників.  В мене наприклад таких шаблонів мінімум 15 (я користуюся зовнішнім ПО для цієї задачі і описи завантажую в товари по крону за росписом, шаблони зберігаютсья в самому ПО для кожної категорії/виробника. При натисканні кнопки я перегенеровую шаблони для 12000 товарів і віддаю файл на FTP , де його забирає модуль імпорта і оновлює описи в товарах. ) .

Повертаємося до ручного заповнення . Заповнюю я такий заповнюю , а тим часом  в мене в категорію 1 додалися нові товари , як я писав вище це постійний процес, ми додаємо нові товари майже щоденно.
Тепер треба заново заповнювати описи для нових товарів із категорії 1. А в категорії 3 були виправлені помилки в назвах товарів або в атрибутах і треба заново перегенерувати описи. Думаю тут вже розумієте наскільки це муторна та однотипна робота і як важко все це контролювати і пам’ятати зо в мене в категорії Х додаоися товари і треба їм згенерувати описи , а ще треба пам’ятати що в категорії У були допрацьовані атрибути і треба тепер оновити описи з урахуванням нових даних, а в категорії Ж наприклад були зміна в назвах товарів для СЕО оптимізації. і там також тепер все треба перегенерувати. 

Далі витікає необхідність автоматизації  через масштаб . В мене 20 000 товарів. із них у 12000 описи заповнюються по шаблонам.  10 категорій з 15 виробниками це 150 варіантів. ну шаблонів може бути не 150 а наприклад 15-20 котрі покривають всі ці комбінації. 

Я 1 раз налаштовую шаблон для категорії та виробника. і далі по крону генерую кожен деь, кожен тижнень та хоч кожну години актуальні описи для товарів з виправленими помилками і оновленими атрибутами. Повторюсь цей процес постійний, постійно в товарах щось додається/змінюється або додаються нові товари. 
Налаштував я наприклад 15 таких шаблонів і повісив на крон 15 задач на кожну категорію, або , можливо 1 крон на всі 15 шаблонів і він сам мені їх генерує. і все , проблема вирішена. не треба постійно сидіти і генерувати ці описи і перегенеровувати їх. менеджер йде займатися дійсно важливими справами: додавати нові товари, заповнювати якісно атрибути (а описи вже згенеруютсья з використанням цих атрибутів) , робити класні фотки і тд . 
Дуже намагався детально описати користь від такої функції як крон . Дякую за увагу. сподіваюся вдалося донести користь такої функції. 

 

 

Цікава ідея. Але наразі не готовий за неї взятися. Якщо про це буде запитувати більше людей -- тоді можливо візьмуся.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...
09.07.2023 в 14:39, soravano сказал:

Доброго дня.
скажіть будь-ласка чому немає ( чи де знайти) в розділі Список товаров , SEO URL товару (ів) ?

В OpenCart 3 / ocStore 3 SEO URL занадтно ускладнилися, щоб вмістити їх туди. У версії модуля під трійку цей функціонал був видалений та надається модуль SEO URL Generator PRO у подарунок до кожної покупки.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

Добрий день, Сергій. Чи є у Вас в планах зробити анулювання редагувань в Масовому редагуванні товарів? Буває щось не так зробиш та на жаль немає можливості повернути редагування. А ще краще якби з'являвся список зі всіма редагуваннями, як бекапи:)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 31.08.2023 в 11:08, mdanioks сказав:

Добрий день, Сергій. Чи є у Вас в планах зробити анулювання редагувань в Масовому редагуванні товарів? Буває щось не так зробиш та на жаль немає можливості повернути редагування. А ще краще якби з'являвся список зі всіма редагуваннями, як бекапи:)

 

Вже робив, щоб при масовому редагуванні автоматично бекапило базу. Ще навіть не дойшлов до відновлення за натисканням кнопки, як воно вже вилізло боком, сильно зависало або створювало великі объ'єми дампів. Інший варіант з логуванням кожного запиту та відновленням даних досить складний. Краще робити бекапи засобами хостинг панелі перед масовим редагуванням.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

Доброго дня, як можна до опцій додати костомне поле "Базова ціна" від модуля мультивалюта, а то ціни опцій міняти не можемо. Це і до акційних цін відноситься скрін у вкладенні.

І ще питання, чи можна якось додати ocFilter до списку товарів? щоб заповнювати параметри фільтра для товару.

Дякую

Снимок экрана 2023-09-14 181236.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 14.09.2023 в 18:31, eXeeDi сказав:

Доброго дня, як можна до опцій додати костомне поле "Базова ціна" від модуля мультивалюта, а то ціни опцій міняти не можемо. Це і до акційних цін відноситься скрін у вкладенні.

І ще питання, чи можна якось додати ocFilter до списку товарів? щоб заповнювати параметри фільтра для товару.

Дякую

Снимок экрана 2023-09-14 181236.jpg

У OCfilter є можливість копіювати атрибути, опції та фільтри системи. Не бачу сенсу дублювати цей функціонал.

 

Щодо модуля опцій - напишіть подробиці в приватні повідомлення. Подивлюся в понеділок, до там можна зробити.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

Доброго вечора))) Скажіть будь ласка, як змінити порядок сортування товарів в розділі "Список товарів"

Наприклад зробити так, щоб товари відображалися за ціною від більшої до меньшої або за назвою від А до Я

Дякую за відповідь! Гарного настрою!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 05.10.2023 в 00:07, bog2263 сказав:

Доброго вечора))) Скажіть будь ласка, як змінити порядок сортування товарів в розділі "Список товарів"

Наприклад зробити так, щоб товари відображалися за ціною від більшої до меньшої або за назвою від А до Я

Дякую за відповідь! Гарного настрою!

Добридень!

В модулі немає такого сортування.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 4 weeks later...

Доброго вечора.
в підрозділі Список товарів , біля самого товару немає  - SEO Url . Хотілось що б цю графу можна було вибрати в настройках або щоб вона була по замовчанню.
Для чого вона наприклад мені потрібна. Хочу видалити певну кількість товару з наступним 301 редіректом через модуль. Відсортувавши товар і одразу бачучи SEO Url товару - скопіпастити їх в модуль редіректу а сам товар видалити. Бажано також для зручності копіювання щоб довжина SEO Url відображалась повна ( наприклад довша графа, або в два рядки).

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.