Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

@MSV_dir Без ключів не буде бази відділень

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 17.04.2023 в 18:03, hmade сказав:

Я в демо не знайшов підвантаження індексу. А якщо клієнт вкажить якійсь помилковий індекс який не належить цьому селу що буде в ттн?

Теж цікавить це питання. Дійсно чи не розумніше було ввести індекс, а вже по ньому заповнились данні відділення. Власне так і робиться в кабінеті Укрпошти. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 19.05.2023 в 09:34, MSV_dir сказав:

Прошу подсказать: мне надо чтобы только в заказе клиент выбрал город и индекс, в этом модуле для этого надо ключи по договору с Укрпочтой или если не оформлять ТТН то не надо заключать договор с Укрпочтой?

можно без ключів завантажувати базу відділень

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 26.05.2023 в 18:17, nykivanvas сказав:

Підкажіть як це зробити.

Встановив останнє оновлення, ввів "ліві" ключі і з'явилася можливість оновлювати бази. З областями і населеними пунктами все ОК, а ось відділень явно менше чим мало б бути. На скільки я побачив, то не підтягує відділення у селах. Що робити і як діяти?

2023-05-26-ni_izGnHDr1rm.thumb.png.14bf573479fe13d273037679b13c9690.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26.05.2023 в 21:13, nykivanvas сказал:

Встановив останнє оновлення, ввів "ліві" ключі і з'явилася можливість оновлювати бази. З областями і населеними пунктами все ОК, а ось відділень явно менше чим мало б бути. На скільки я побачив, то не підтягує відділення у селах. Що робити і як діяти?

2023-05-26-ni_izGnHDr1rm.thumb.png.14bf573479fe13d273037679b13c9690.png

 

 

Попробуйте так, автор не отвечает на сообщения, мне помогло ...

Так же Киев невозможно выбрать, и не работает подсчет цены доставки

image.png.228a6b374ab45c6eba6b6212da855c59.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...
29.05.2023 в 22:49, zomo сказал:

 

 

Попробуйте так, автор не отвечает на сообщения, мне помогло ...

Так же Киев невозможно выбрать, и не работает подсчет цены доставки

image.png.228a6b374ab45c6eba6b6212da855c59.png

Киев не выбирается, потому что по мнению укрпочты он не в Киевской области а в регионе Киев)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


03.07.2023 в 18:50, Unlor сказал:

Киев не выбирается, потому что по мнению укрпочты он не в Киевской области а в регионе Киев)

Но такого региона как Киев по апи Укрпочта не отдает 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

04.07.2023 в 21:33, zomo сказал:

Но такого региона как Киев по апи Укрпочта не отдает 

Так или иначе. но в БД модуля у Киев а стоит свой регион. И еще у Севастополя, но с ним пока рано разбираться. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Налаштовував модуль, зіткнувся з декількома помилками, зібрав фікси в модифікатор, працює на ОС 2.3-3.0

 

Помилки тут обговорювались раніше:

 

  

В 18.04.2023 в 11:56, kopaweb19 сказав:

Була така ж помилка. Поміняйте код в цьому файлі на такий

        foreach ($address as $k => &$v) {
            if (empty($v) && !empty($this->session->data['shipping_address'][$k])) {
                $v = $this->session->data['shipping_address'][$k];
            }
        }

 

 

В 17.04.2023 в 18:03, hmade сказав:

Привіт! Підскажіть як ви працюєте з селами через цей модуль?

Я в демо не знайшов підвантаження індексу. А якщо клієнт вкажить якійсь помилковий індекс який не належить цьому селу що буде в ттн?

 

 

В 10.04.2023 в 14:36, hmade сказав:

а якщо буде місто, чи смт чи пгт ? я не зможу так шукати. треба щоб модуль сам вмів шукати

 

ukrposhta-api_fixes.ocmod.zip

  • +1 4
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

в модифікаторі відкоментовано, але і тут залишу на розсуд автора для виправлення:

 

1. спотикач на переліку адрес зареєстрованого покупця - якщо в збереженій адресі немає всіх полів, необхідних для УП то виникає помилка

 

2. Не показуються відділення у селах. Причина у моделі shippingdata у виборці відділень функцією getUkrPoshtaDepartments

конкретно вибираються відділення міські: WHERE `TYPE_ACRONYM`='МВПЗ' але ігноруються сільські.  МВПЗ - Міське Відділення Поштового Зв'язку; СВПЗ - Сільське відділення поштового Зв'язку

Покупці при цьому можуть обрати село для доставки, але список відділень пустий. (для смт використовується МВПЗ, тому з ними було ок)

 

3. При створенні накладної в адмінці пошук населеного пункту та відділення зроблений з використанням Bootstrap-select, але з якоїсь причини пошук працює тільки за збігом початку назви, але не враховує збіг в інших частинах назв. Тобто при пошуку с. Хотянівка вимушені писати у рядку пошуку с. хот(і далі) - дякувати богові хоч регістр не враховується) З відділеннями ще важче - треба починати з індексу.

При використанні того ж самого скрипта старої версії все налагоджується. Помилок не виявив за використання старої версії, у чому там радикальні відмінності не розбирався, воно мені не треба, працює - то й добре. Кому цікаво самі дивіться)

Дивно тільки, що у демо скрипта пошук працює як треба - шукає за збігом у будь-який частині слова

 

до:

 

image.png.132e6d6f8a364a44d3c12b89bbf3824f.pngimage.png.9f6a4e22591ce1ec870f7f7dfd2d6da6.png

image.png.8550b52050f8bb283d0f68ea17d5e3ee.pngimage.png.fd81155c36cb76f6bcf775ad641e1e99.png

після:

image.png.06ae5ad45e33eef893be659feed1d7c0.pngimage.png.dbeaef294e99c2ff1bea7764073bcb7d.png

 

 

 

  • +1 4
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

З населеними пунктами щось поправити потрібно. Може хто підкаже як?

на сайті:

image.png.6ffdd73be91fc6c989c093c2074026a0.png

 

яку обирати? 

Чи можна зробити як в адмін?

image.png.bc8e64757b1028068d1bc442d553baeb.png

Змінено користувачем sasha0801
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

Здравствуйте.

ocStore 2.3.0.2.3

Есть дополнение к модулю доставки Новая почта API (Трек номер в заказе для модуля "Новая почта API" 1.2), которое выводит номер ттн внутри заказа.

Скрытый текст

1.png.ddf52bcbcf04379e952842db806aa755.png

Может кто сможет сделать аналогичное дополнение для модуля "Укрпошта API" на платной основе?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Знаю, що автор працює над оновленням модуля. Про багато проблем знає, але варто мати перелік десь на списку, щоб чогось не забути

 

Мій список:

 

Дуже довго завантажується сторінка з ТТН особливо коли їх вже багато (хвилину чи довше). Це моя найбільша проблема цього модуля.
 

У попередній версії модуля я видаляв старі ТТН (вже з доставлених замовлень) їх знову ставало мало і все працювало значно швидше.

Зараз всі ті старі ТТН знову у списку. Їх потрібно якось видаляти, або обмежувати фільтром щоб на «витягувати» всі щоразу, або інші шляхи оптимізації.

 

+++

 

У списку ТТН прошу зробити, щоб вміст можна було гортати горизонтально (на малих екранах і на мобілках неможливо добратися до останніх колонок)

 

image.thumb.png.35f678408e60c6e730768dca4aa8d978.pngфото 

 

+++

Коли у замовленні кілька товарів, то буде створено кілька місць (їх постійно потрібно видаляти)

Налаштування кількості місць за замовчуванням не допомагає. Потрібно щоб вагу всіх товарів сумувало і показувало як одне місце.

 

image.thumb.png.defcbb7198813f00733da9b06073fb81.png

 

 

+++

 

Можливість бачити номер приєднаного ТТН на сторінці замовлення

 

Можливо в когось ще які труднощі/дискомфорти, що варто тут зафіксувати для автора.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня. Підскажіть як працює даний модуль? Сам модуль встановився без помилок, данні про відправника підтянулися автоматично після заповнення поля номеру телефону на вкладці "Відправник". Після успішного створення накладної, я отримую статус CREATED. Створені накладні повинні відображатися в особистому кабінеті Укпошти? Бо у мене в особистому кабінеті вони не відображаються.

 

251756205_.thumb.png.349564ec205f88bfab166c9d7f97123d.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 15.07.2023 в 15:20, PaulKravchenko сказав:

Налаштовував модуль, зіткнувся з декількома помилками, зібрав фікси в модифікатор, працює на ОС 2.3-3.0

 

Помилки тут обговорювались раніше:

 

  

 

 

 

 

ukrposhta-api_fixes.ocmod.zip 12 \u041a\u0411 · 15 downloads

Може є щось схоже для версії 2.1

або може зможемо домовитись щоб Ви зробили для 2.1?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 29.05.2023 в 22:49, zomo сказав:

 

 

Попробуйте так, автор не отвечает на сообщения, мне помогло ...

Так же Киев невозможно выбрать, и не работает подсчет цены доставки

image.png.228a6b374ab45c6eba6b6212da855c59.png

У мене теж саме, всього 8180 відділень, ключі не "ліві" - спеціально для цього модулю уклала договір з "Укрпоштою".
Підкажіть, будь ласка, де шукати цей файл, в якому потрібно зробити виправлення?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


16.08.2023 в 16:58, hristkni_kopaion сказал:

У мене теж саме, всього 8180 відділень, ключі не "ліві" - спеціально для цього модулю уклала договір з "Укрпоштою".
Підкажіть, будь ласка, де шукати цей файл, в якому потрібно зробити виправлення?

 

Да, к сожалению, эта правка добавляет проблем в других местах, будем вместе надеяться на совесть автора...(

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 16.08.2023 в 16:10, zomo сказав:

к сожалению, эта правка добавляет проблем в других местах

Якщо не прибирати, а розширити типи відлілень, то ніяких проблем не буде

ukrposhta-api_fixes.ocmod.zip

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 16.08.2023 в 17:10, zomo сказав:

 

Да, к сожалению, эта правка добавляет проблем в других местах, будем вместе надеяться на совесть автора...(

У меня модуль "One Page Checkout - Просте оформлення замовлення 1.2". Фишка в том, что когда пытаешься оформить заказ на село и пишешь индекс вручную, то выскакивает надпись "Адреса має біти від 3 до 128 символів!" - и окно оформления заказа не закрывается :(

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 16.08.2023 в 17:19, PaulKravchenko сказав:

Якщо не прибирати, а розширити типи відлілень, то ніяких проблем не буде

ukrposhta-api_fixes.ocmod.zip 12 \u041a\u0411 · 20 downloads

Встановила. Спробувала оновити в модулі "Укрпошти" кількість відділень - показує так само 8180. Єдине, що вирішилося, - коли при оформленні замовлення пишеш індекс вручну (якщо ти його знаєш), то більше не висвітлюється помилка "Адреса має біти від 3 до 128 символів!" і замовлення підтверджується.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.