Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Пропали "регионы" при регистрации


Gogvin

Recommended Posts

Добрый вечер.

Ребят, точно помню что где то читал о такой же проблеме. Однако поиском найти не могу. В общем вот какое дело:

При регистрации пропали регионы, следовательно зарегистрироваться не получается. Как можно восстановить список регионов. Вот магазин http://shop.tatcoin.ru

И еще, если не получится у меня восстановить, как можно вообще удалить регистрацию, поиском находил много тем, но советы которые там дают не помогли мне, например я не могу найти нужную строку в коде, там её просто нет.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В общем убрал я регистрацию, и при нажатии на "оформить" сразу переходит к простому оформлению без регистрации. Однако появилась новая проблема. "Закладки" модуль конечно возможно и нужный, но опять же при нажатии на ссылку он просит войти или зарегистрироваться, как обойти или удалить модуль закладки?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.