Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Формат вывода корзины [Решено]


Recommended Posts

Приветствую! Корзина в header выводилась стандартно "1 тов. 1000 руб", я изменил на

Изображение

Теперь отображается так. Это я изменил файл language/module/cart.php, дописав туда

$_['text_items']    = '<span>%s</span> тов. на сумму <span>%s</span> руб.';

Но вот при ajax обновлении (при добавлении товара в корзину), он опять начинает показывать

Изображение

Пытался отследить вызов, потерял след на json['total'] в javascript/common.js. Как изменить формат вывода корзины, который вызывается ajax'ом при нажатии на "купить". Поиском воспользовался, ответ на свой вопрос не нашел.

Заранее спасибо.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Господа, проблема решена. Json['total'] использует для формирования этого текста файл language/russian/checkout/cart.php. Там также написал

$_['text_items']= '<span>%s</span> тов. на сумму <span>%s</span> руб.';

Теперь отображение именно то, что меня интересовало. Спасибо за интерес проявленный к моей теме.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Приветствую! Корзина в header выводилась стандартно "1 тов. 1000 руб", я изменил на

Изображение

Теперь отображается так. Это я изменил файл language/module/cart.php, дописав туда

$_['text_items']	= '<span>%s</span> тов. на сумму <span>%s</span> руб.';

Но вот при ajax обновлении (при добавлении товара в корзину), он опять начинает показывать

Изображение

Пытался отследить вызов, потерял след на json['total'] в javascript/common.js. Как изменить формат вывода корзины, который вызывается ajax'ом при нажатии на "купить". Поиском воспользовался, ответ на свой вопрос не нашел.

Заранее спасибо.

language/module/cart.php

а где конкретно находится этот путь в системе???

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 months later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.