Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль Отзывы к товару с фотографией


Chicot

Recommended Posts

Здравствуйте!

Ищу модуль Отзыв к товару с возможностью для клиента добавлять фотографию.

Примерно как тут

Помогите найти, пожалуйста.

Змінено користувачем Chicot
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, prived сказал:

 

Насколько мне известно в этом модуле фото к отзыву добавляется ссылкой на изображение, а не прикрепляется и загружается на сайт. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


16 часов назад, niger сказал:

Насколько мне известно в этом модуле фото к отзыву добавляется ссылкой на изображение, а не прикрепляется и загружается на сайт. 

Сделано в целях безопасности. В 41 версии (не вышла еще) - через облако еще можно
Если разрешать пользователям заливать файлы к вам на сервер, рано или поздно зальют "вирус", какой бы "бронебойный" код не был у модуля,потому как могут, воспользоваться дырами хостинга
Так что ТС - не рекомендую
Я на маркетплейс opencart.com при свидетелях (админы нашего форума) залил всем популярным модулям с возможностью загрузки, на их демо, php бомбы


 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.