Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль Form Builder [Поддержка]


Recommended Posts

21.06.2022 в 14:31, RaVIOLy сказал:

А так не подходит?

Ну вот так и сделал, через блок панели управления, но все равно не то что надо, в идеале конечно это вообще отдельная страница (примерно как брошенные корзины на симпле) чтобы ничего там не наклацали в настройках лишнего)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

23.06.2022 в 16:50, zetabyte сказал:

Ну вот так и сделал, через блок панели управления, но все равно не то что надо, в идеале конечно это вообще отдельная страница (примерно как брошенные корзины на симпле) чтобы ничего там не наклацали в настройках лишнего)

ну так сделайте в настройках модуля доступ для ваших менеджеров только к этому разделу модуля

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 4 weeks later...

Подскажите как в html шаблон уведомлений добавить своё поле которое я создал??

там есть только стандартные поля, и не понятно как добавить свои.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


19.07.2022 в 13:35, bzserg сказал:

Подскажите как в html шаблон уведомлений добавить своё поле которое я создал??

там есть только стандартные поля, и не понятно как добавить свои.

 

Добрый день

что значит "своё" поле? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

19.07.2022 в 17:05, bzserg сказал:

Добавил поле дата и количество

как их добавить в шаблон html и sms

{fields}

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...
26.08.2022 в 09:14, bodyau сказал:

Подскажите пж, есть ли возможность вставить в сообщение ссылку с какой страницы отправляется форма? при открытии формы
image.png.3ac89896e5a78972045a6feca1da2974.png

Или в конструкторе шаблона указать id товара от которого шла отправка?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

26.08.2022 в 09:26, bodyau сказал:

Или в конструкторе шаблона указать id товара от которого шла отправка?

вы в email можете использовать специальный шорт-код для получения ссылки страницы с которой была отправка формы

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 8 months later...

@OCdevWizard  Добрый день, не могу связаться с Вами в личных сообщениях. Выдает ошибку что Вам нельзя писать. Хотел задать вопрос перед покупкой.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 04.05.2023 в 11:36, marvelheroes сказав:

@OCdevWizard  Добрый день, не могу связаться с Вами в личных сообщениях. Выдает ошибку что Вам нельзя писать. Хотел задать вопрос перед покупкой.

Доброго дня

Ви перший хто мені про це каже, можливо ви не туди пробуєте писати.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 04.05.2023 в 12:41, OCdevWizard сказав:

Доброго дня

Ви перший хто мені про це каже, можливо ви не туди пробуєте писати.

@OCdevWizard

Доброго дня, точно пишу Вам. Спробуйте Ви почати зі мною діалог в особистих повідомленнях. Дуже чекаю.

 

image.png.03609a4c70c1bf420d81fb7390ecbd56.png

Змінено користувачем marvelheroes
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 04.05.2023 в 13:22, marvelheroes сказав:

@OCdevWizard

Доброго дня, точно пишу Вам. Спробуйте Ви почати зі мною діалог в особистих повідомленнях. Дуже чекаю.

 

image.png.03609a4c70c1bf420d81fb7390ecbd56.png

 

можете тепер написати в ПП.

Було переповнене сховище повідомлень 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 4 weeks later...

Доброго дня! Купив модуль щойно, встановив через менеджер.
Видає помилку коли тисну на Form Builder на сторінці OCdevWizard (для активації модуля)

Цитата

Fatal error: Can't use function return value in write context in /home/akb02/espiro.akb.ua/www/admin/controller/extension/ocdevwizard/form_builder.php on line 284

 

Видаляю з файлу 284 строчку і проходить до активації і навіть відправив запит. Не знаю правда на що вона впливає? Чи нормально юзати з видаленою строчкою?:)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 01.06.2023 в 22:45, kibyury сказав:

Доброго дня! Купив модуль щойно, встановив через менеджер.
Видає помилку коли тисну на Form Builder на сторінці OCdevWizard (для активації модуля)

 

Видаляю з файлу 284 строчку і проходить до активації і навіть відправив запит. Не знаю правда на що вона впливає? Чи нормально юзати з видаленою строчкою?:)

Звісно що ні. Там же не має зайвих рядків які можна видалити і це ні на що не вплине. Той рядок потрібен для перевірки прав редагування модуля для групи користувача адмінки. Ви щось робили з базовим функціоналом рушія чи може якийсь у вас модифікатор щось робив з тим функціоналом? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

02.06.2023 в 00:04, OCdevWizard сказал:

Звісно що ні. Там же не має зайвих рядків які можна видалити і це ні на що не вплине. Той рядок потрібен для перевірки прав редагування модуля для групи користувача адмінки. Ви щось робили з базовим функціоналом рушія чи може якийсь у вас модифікатор щось робив з тим функціоналом? 

 

Не виключаю, що щось робилось, напишу Вам ПП

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Дорогі покупці.

Я вніс деякі зміни в положення ліцензії щоб полегшити вам користування модулем. 

Відтепер ліцензія не буде мати терміну в 1 рік, тобто придбавши один раз модуль ви можете без обмеження часу скачувати нові його оновлення. Хоча преміум підтримка все таки буде мати часовий термін в 1 рік (під преміум підтримкою слід мати на у вазі що вам будуть своєчасно відповідати менше ніж за 24 години на ваші запитання які будуть стосуватися роботи модуля).

Ліцензія буде працювати по принципу "одна куплена ліцензія на одну інсталяцію OpenCart", тобто якщо ви міняєте домен вашого магазину то достатньо просто його вказати для переактивації і отримання нового ключа, але при умові що попередній сайт на попередньому домені не повинен працювати (говорячи простіше ви виконали переїзд на інший домен). 

Тепер ви можете використовувати одну ліцензію в мульти-магазині OpenCart з скільки завгодно доменами, при умові що це одна інсталяція OpenCart.

 

Приємних покупок.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 4 weeks later...
В 11.08.2023 в 18:17, Baklykoff сказав:

Здравствуйте

А где именно в архиве с модулем находится код активации?

 

Доброго дня

Його потрібно запросити через особисті повідомлення або через вбудовану форму відправлення запиту ключа коли встановили модуль. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

11.08.2023 в 18:21, OCdevWizard сказал:

 

Доброго дня

Його потрібно запросити через особисті повідомлення або через вбудовану форму відправлення запиту ключа коли встановили модуль. 

І вам доброго

Так я зробив запит годин 17 тому й досі очікую листа з кодом

Мені дочекатися зазначених 24-ох годин, чи зробити запит ще раз?

Наперед вдячний за відповідь

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 11.08.2023 в 18:53, Baklykoff сказав:

І вам доброго

Так я зробив запит годин 17 тому й досі очікую листа з кодом

Мені дочекатися зазначених 24-ох годин, чи зробити запит ще раз?

Наперед вдячний за відповідь

 

Напишіть мені в особисті повідомлення ваш номер замовлення 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

Добрий день. Купив модуль, але зі становленням проблеми, перестає працювати сайт! Помилка (Fatal error: Uncaught Exception: Error: Could not load model extension/ocdevwizard/helper!) Як можна дозамовити послугу встановлення? Чи підкажіть як виправити помилку.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.