Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Карусель в табах


Recommended Posts

Может кто сталкивался и знает решение, ну или хотя бы подскажите где копать :geek:

В табах ( Рекомендуемые,Новинки, Хиты продаж, Акции) есть вывод товаров в карусели. В самих товарах есть опции, которые я тоже вывожу в каруселе.  В первом табе все идеально, в последующих в каруселе опций выводится только одна, все остальные не видны. Как я понимаю , проблема в том что первый таб активен и карусель правильно просчитывает ширину . А последующие скрыты и поэтому неправильно рассчитывается ширина.

Вот первый таб, в нем ширина item 68 px:

image.thumb.png.9210555a915a050f7b23aa1dabc4fa19.png

 

А вот последующий, здесь у item ширина уже 275 px и естественно следующие опции просто не видны:

image.thumb.png.93ca65bbedb2ad20e7b79a0113392524.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Решение одно, лезть в js копировать ширину с первого блока. Можно по типу
var item = $('#какой_то_родитель .selector');
var itemWidth = $(item).width();
//Теперь надо найти последующие скрытые блоки
$(item).each(function(){
$(this).width(itemWidth);
});
На вскидку. С телефона писал.

Отправлено через Tapatalk

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

решение оказалось простым и банальным: надо использовать опцию плагина responsiveBaseWidth и тогда каруселька будет вычислять ширину не по ширине окна браузера, а по ширине указанного блока

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.