Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблема в письмах уведомлений о заказе


Recommended Posts

Установил на хост сайт . Начинаю приводить его в порядок .Выяснилась такая вот проблемка.В письмах уведомлений о заказе, тема письма выглядит как: "п п я п я п п п я п п п " - п п п п п 1 Сам текст письма вроде нормальный , но есть маленький недочет - название товара написано как "Успех"Форма выглядит так:заказа: 1> Дата заказа: 27/02/2010> Состояние заказа: Ожидание> > Товары:> 1x Туалетная вода "Успех" (REU00) 1.787,00 руб.> > Итог:> Всего: 1.787,00 руб.> Бесплатная доставка: 0,00 руб.> Всего: 1.787,00 руб.Как исправить эти моменты ???&quot это кавычки ,как я понял . Но почему они в обычном виде непрописываются???

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Люди добрые , кто-нибудь может сделать отдельным файлом или инструкцией(!!!) исправление нечитаемости отправляемых писем на mail.ru для версии 1.4.0 (самая надёжная версия) ???

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


:) сам вытащил эту тему из забытия в своё время ..... так бывает , я её не нашёл просто вчера. Спасибо за подсказку .
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.