Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ocstore 2.1.0.1 Ошибка 500 при очистке кэша в менеджере дополнений


Recommended Posts

Здравствуйте вы не сталкивались с такой ошибкой когда обновляешь менеджер дополнений сайт автоматически падает и выдаёт ошибку 500, даже если не устанавливаешь ни какой модуль

лог с хостинга /home/i/intexdvruy/public_html/system/storage/modification/catalog/language/english/common/footer.php on line 20

лог с админ панели

2018-02-21 9:08:58 - PHP Notice: Undefined index: sort_order in /home/i/intexdvruy/public_html/admin/model/design/banner.php on line 12
2018-02-21 9:23:32 - PHP Notice: Undefined index: sort_order in /home/i/intexdvruy/public_html/admin/controller/design/banner.php on line 386
2018-02-21 9:30:42 - PHP Notice: Undefined index: sort_order in /home/i/intexdvruy/public_html/admin/model/design/banner.php on line 12

Но я знаю что ошибки не связанны с этим, которые в логах в чём может быть причина если сталкивались с таким, буду вам искрени признателен

версия движка Ocstore 2.1.0.1, сайт на спайсвебе, общался с техподдержкой сказали что не серверная ошибка
 
мой скайп для связи dremota.com
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.