Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Здравствуйте. Помогите решить вопрос с языками.У меня на сайте есть два языка и OCstore 2.3 использует по умолчанию выпадающее окно.Как сделать так чтоб языки были расположены друг рядом с другом как пример на картинке.За ранее спасибо.Домен сайта http://robinet.md

Снимок.PNG

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Без проблем, даже лазить по файлам не надо  - в автоадаптере SEO мультиязык 2 можете переделать верстку под любую конструкцию

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, markimax сказал:

Без проблем, даже лазить по файлам не надо  - в автоадаптере SEO мультиязык 2 можете переделать верстку под любую конструкцию

Спасибо за ответ.У меня есть SEO мультиязык 2,очень полезный модуль и он очень помогает ,только как переделывать вёрстку я не знаю.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


3 минуты назад, iura93 сказал:

Спасибо за ответ.У меня есть SEO мультиязык 2,очень полезный модуль и он очень помогает ,только как переделывать вёрстку я не знаю.

В ЛС доступы напишите

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.