Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

alpochino9999

Пользователи
  
 • Posts

  164
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by alpochino9999

 1. Дякую дуже! В мене просування під УА, тому лінки всі з Укр сайтів. Ще питання, якась чекалка донарів нормальна, по типу checktrust. І щоб не рос була. Я нормальних не знайшов. Останні два-три роки користуюсь seranking, але самі розумієте, моніторити кожного донора по всім параметрам окремо, дуже напряжна історія)
 2. Шановні колеги, доброго всім дня! Підкажіть будь ласка нормальні українські біржи посилань. Поки що знайшов аж одну: prposting Дякую! ---- Уважаемые коллеги, добрый день! Подскажите пожалуйста нормальные украинские биржи ссылок. Пока что нашел аж одну: prposting Заранее благодарю!
 3. Взагалі не читає, бо важає інакше)))
 4. Ви, напевно, не дуже уважний. Навіть не так. Ви не уважний. Я Вам, саме Вам, надав скрін Закону. Там не йдеться про головну, а йдеться про сайт. Про сайт в цілому. Почитайте тепер уважно. Друге: має, не має бути з префіксом, то лірика. Є сайт, у якого історично є префікс Укр мови. А у рус - префікс відсутній. Але то пусте. Головне, що клієнт може зайти на будь яку сторінку з рос мовою через видачу гугла. І де тут Ваш "захист" основною мовою сайту?? Мені немає що більше додати. Вам всі пишуть про одне, а Ви зовсім про інше. І це інше нічого спільного з реальністью не має. У Вас є одна точка зору, інші Ви навіть прочитати до кінця і зрозуміти не наважились. Як і Закон. Гадаю, сперечатись з Вами - це пусте. Не відповідайте мені будь ласка. Дякую.
 5. Не мати, а завантажуватись. Не треба перекручувати. Це різні речі. Розтлумачу, якщо не зрозуміло: Кожна сторінка сайту (а сайт це всі сторінки), в момент потрапляння на них з зовні, повинні завантажуватись Українською. І саме в цьому проблема. А не в перекладі, префіксах і т.п. Зазначу ще раз, в пошуку клієту може відобразитись саме рос посилання. І клієнт переходячі по ньому попаде на ру версію. Реклама тут не дочого. Це видача гугла по запиту. А ще є статті, якими просували рос версію. І вони ведуть на рос сторінку. Тому що рос запитів більше в 10+ разів ніж Укр. Поки що. Хоча існує і Укр версія цієї сторінки. ІСНУЄ УКР ВЕРСІЯ ВСІХ СТОРІНОК ДАВНО І ЗАВЖДИ, З САМОГО ПОЧАТКУ ІСНУВАННЯ САЙТУ.
 6. Повністю підтримую Ваші дописи! Обидва. Тут нам колега розвопідає про "срач", хоча тема дуже актуальна та відповіді цікаві. Є декілька цінних порад. В той-же час, сам починає писати про переклад і т.д., що не стосується теми взагалі. При цьому, якось дивно інтерпритує Закон...
 7. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2704-19#Text Весь сайт. Версія всього сайту. Всі сторінки. Так що, шановненький, Ви тут не дуже праві, м'яко кажучі. І Ваше "підняли черговий срач" тут недоречне...
 8. Чому це тільки головна по замовчуванню повинна відприватись на УКР? Мова про сайт в цілому.
 9. Наверное это самое простое и верное решение. Чтоб без выбора мовы нельзя было пользоваться сайтом. А там уже сам виноват, яку мову обрав)))
 10. Підтримаю останніх двох дописувачів. Якщо клієнт гуглив рос мовою і йому видало щось, а скоріше все саме рос мовою, і він те щось клацнув, то чого тут дивуватись, що там саме рос мова?)) Хай пошукає українською. В багатьох випадках видасть українські версії. Але не завжди. Ще залежить від а) браузеру, б) мовних налаштувань браузеру. Було б дивно шукати англійською чи папуаською і чекати, що відкриється саме українська версія... І головне, я ніде не можу отримати відповідь, що є "основна версія". Саме у Законі. Чисто з юридичної сторони питання. Ми з Вами розуміємо, що версія без мовного префіксу і є основна. Але це не точно))) В Законі про це нічого не написано. ПС: Я вже бачу як всі SEOшніки побігли понижувати видачу російських сторінок, на який трафік в 10 разів більший ніж на укр. Точніше запити, а тому і трафік. Резюме: 1. Закон як дишло, куди повернув, туди і вийшло. Нічого нового. 2. Напевно кукі допоможуть, але не впевнений, що повністю. Якщо сайту 5-10 років і у нього 1000500 сторінок в ТОП-10 гугла? Для старих ресурсів буде проблема
 11. Продолжу. Теперь о решениях и результатах. Единственным верным решением быстрой индексации стало: 1) Модуль АПИ гугл индексации (заводит в индекс любую страницу за сутки максимум); 2) Правильная карта сайта, которую Гугл принял через 30 секунд после добавления в серчконсоль (другие имеющиеся, в т.ч. популярные на данном форуме, не принял и за месяц). Эти два модуля решили ВСЕ описанные в начале топика (и его темы) проблемы. Решили полностью и быстро! Особая благодарность @chukcha за правильные советы, глубочайшее знание предмета обсуждения, мега крутые и рабочие модули!!! :)
 12. В общем, пока эта вся инфа о моем трафике - ниочем. Буду наблюдать и информировать. Нужно смотреть за какой-то вменяемый период.
 13. Актикс. Вы опять пишете не грамотно))) Да, веселье продолжается. Веселюсь я. В индексе 56 страниц. Вчера было 16. Все отправленные вчера вечером страницы зашли в индекс на протяжении 6-и часов. Потом, трафик. Вы просили рассказать, как там с трафиком. Напомню, чтоб Вам тоже было стало весело как и мне. Первые три страницы зашли в индекс в 20-х числах января. И те: контакты, клавная, о нас. Остальные 16 зашли 30-31. Ну и вчера-позавчера остальные. Смотрим показы и клики за 25-31 января)) С тех 16 страниц, большенство которых в индексе были меньше суток: В общем, показы и трафик есть даже на страницы, которые в индесе сутки. Пока-что есть. Потому-что позиции какие-то есть. Не будет позиций, не будет трафика...
 14. конечно) даже в личку напишу)) Но! некоторые страницы я буду продвигать, а большая часть - это массовка. Фейковые товары. Ассортимент)) Их точно продвигать не буду. Поэтому чистота эксперимента будет такая себе.
 15. а их продвигали? может у них позиции были не агонь. нахождение в индексе не гарантирует позиции. это ж понятно вроде всем...
 16. Вопрос сколько она в индексе будет. Если завтра вылетит, то плохо) А если нет, но пейджранк будет меньше конкурентов, а следовательно будет на 10+ позициях, то какая разница как она туда попала? ))
 17. откуда трафик то за день?) страница если по 2-3 НЧ ранжируется на 20х позициях, это великолепно)) прошло то надцать часов..
×
×
 • Create New...

Important Information

On our site, cookies are used and personal data is processed to improve the user interface. To find out what and what personal data we are processing, please go to the link. If you click "I agree," it means that you understand and accept all the conditions specified in this Privacy Notice.