Перейти к содержанию

polomasky

Новичок
 • Публикаций

  17
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 Обычный

Информация о polomasky

 • Звание
  Пользователь

Посетители профиля

254 просмотра профиля
  Дуже задоволений, що інвестував саме в цей шаблон. Хороша підтримка, все супер.
 1. В чем проблема? 2017-09-19 23:38:05 - PHP Notice: Undefined offset: 5 in /home/estecomu/domains/***/public_html/shop/system/library/reward_customer_sv.php on line 81 2017-09-19 23:38:05 - PHP Notice: Undefined offset: 5 in /home/estecomu/domains/***/public_html/shop/system/library/reward_customer_sv.php on line 123 2017-09-19 23:38:05 - PHP Notice: Undefined offset: 5 in /home/estecomu/domains/***/public_html/shop/system/library/reward_customer_sv.php on line 63 и 2017-09-14 6:44:33 - PHP Notice: Undefined offset: 6 in /home/estecomu/domains/***/public_html/shop/system/library/reward_customer_sv.php on line 308
 2. Нет. Надо сделать так - либо так как у Вас - выбор категории, а потом товара. (метод удобен если в категории товаров 20-25 единиц) А если в категории 300 товаров? Сколько листать надо? Удобней если выбор делать вводя в поле само название товара (точнее несколько символов с названия - и чтоб подтянуло все товары доступные по етим символам)
 3. Надо не только поиск по категории, а поиск по названию товара.
 4. Не могу войти в Вашу демо админку
 5. Доброго дня. Ми з Вами переписувались приватними повідомленнями. Після того як придбав у Вас модуль і Ви його встановили - так і модуль не працює коректно, а саме не надсилає повідомлення покупцям?! Досі Ви цього не виправили. Підкажіть - так і злишиться? Чи все таки допоможете?
 6. Автор усе встановив. Велике йому спасибі. Дійшли спільної мови.
 7. Автор усе встановив. Велике йому спасибі. Дійшли спільної мови.
 8. Модуль не робочий. Автор підтримки не надає. Прокоментував - що погано заливаю на сервер - при тому уже 4 ФТП клієнти змінив - результат одинаковий. На пропозицію встановити модулі за гроші - автор морозиться. Якщо встановити усі модулі Управління торгівлею які я придбав - а їх 5 шт. - сайт лягає мертво. Нікому не рекомендую.
 9. Модуль не робочий. Автор підтримки не надає. Прокоментував - що погано заливаю на сервер - при тому уже 4 ФТП клієнти змінив - результат одинаковий. На пропозицію встановити модулі за гроші - автор морозиться. Якщо встановити усі модулі Управління торгівлею які я придбав - а їх 5 шт. - сайт лягає мертво. Нікому не рекомендую.
 10. Модуль не робочий. Автор підтримки не надає. Прокоментував - що погано заливаю на сервер - при тому уже 4 ФТП клієнти змінив - результат одинаковий. На пропозицію встановити модулі за гроші - автор морозиться. Якщо встановити усі модулі Управління торгівлею які я придбав - а їх 5 шт. - сайт лягає мертво. Нікому не рекомендую.
 11. Модуль не робочий. Автор підтримки не надає. Прокоментував - що погано заливаю на сервер - при тому уже 4 ФТП клієнти змінив - результат одинаковий. На пропозицію встановити модулі за гроші - автор морозиться. Якщо встановити усі модулі Управління торгівлею які я придбав - а їх 5 шт. - сайт лягає мертво. Нікому не рекомендую.
×