Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вся активність

Цей потік оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Провильно, купуєшь - питаєш чи не змінилась ціна. Якщо ні то вбиваєшь прихід по старих цінах, якщо змінилась то вручну вбиваєш нову ціну в цей прихід або в новий документ задання цін (кому як зручніше)
  3. Взагалі враховуючи мій досвід і доствід моїх клієнтів. приходні ціни треба брати актуальні (тобто реальна ціна закупу на сьогодні) щоб автоматизувати, імпортувати приходну накладну. Але у кожного своя стежка, свої постачалильки і відносини, свої особливості
  4. готовий взяти з 1 го числа. Думав таблиця постачальники вже у вас є. По ціні мабуть краще в лічку
  5. хоча варіант з створенням документів задання цін кращій. В ідеалі модна зробити чекбокс в приходній - брати ціни з останньої установки цін номенклатури контрагента або з цни останнього приходу. Кому як зручніше в конкретній ситуації. При цьому при надходженні нового прайсу вручну береться попердній документ встановлення цін, клонуєтся в новий (для випадку зміни всіх цін), задаються нові ціни. Або просто створюється новий документ встановлення цін по постачальнику, додаються позиції з оновленими цінами (для випадку якщо помінявся не весь прайс а окремі товари).
  6. ні, не одну таблицю, я ще як мінімум пару (постачальники, звязок постачальника і приходної, ціни постачальників) і мабудь ще щось, буде видно по ходу діла Знову ж повторю, цей функціонал у планах. Можу зробити його для вас особисто, це буде швидко (1-3 дні), але платно. Також цей функціонал буде достступний в майбутніх версіях іншим покупцям.
  7. то ж всього одну таблицю в БД додати (для випадку коли без документів задання цін). А саме філди постачальник, остання закупочна ціна, товар. Автоматом при створенні приходу тягнути останню ціну з цієї таблиці але дати можливість задати нову ціну для цього приходу (в такому випадку значення ціни в таблиці цін постачальника перезапишеться для цього постачаьника. Тут є два варианти - перезаписувати останній запис цієї таблиці або створити новий і в майбутні приходи тягнути ціну з запису останнього по даті (тоді ще додати поле дата задання ціни і тоді можна навіть потім зробити звіт історія зміни цін по постачалнику)
  8. Где посмотреть ключ модуля? Он активировался автоматически при покупке, теперь снова борода с ним, хотя все работало до сегодняшнего дня и сервер в Германии, по идее должен обновляться. Или кто еще нашел какое решение, подскажите пожалуйста?
  9. Так це планується додати в майбутньму, а точніше: - вибір постачальника при створенні приходної накладної - облік взаєморахунків з постачальником - імпорт приходної накладної із екселя (з вибором шаблонів документів конкретного постачальника) Але вхідних цін постачальника мабуть не буде, бо то мабуть не правильно, вносити ціни "закупу", за ними ж неможливо слідкувати Можливо додам підсказку типу (середня Собівартість 456грн.) на підставі попередніх приходних накладних Мотивацією пришвидшити таке дооправцювання буде купівля модулю)
  10. Добрий день. Підкажіть, знайшов ще одну помилку після оновлення - некорректно розраховується вартість доставки: незалежно від суми замовлення пише вартість 70 грн: Пробовув в налаштуваннях міняти значення у вкладці Відправлення: змінював Оголошену вартісь та прибирав Оголошену вартість за замовчуванням - це не допомогло. В чому ще може бути справа?
  11. есть. - это делается стандартными сортировками Опенкарта - Групп Атрибутов и самих Атрибутов PS. и обновите Фильтр - у Вас очень старая версия модуля.
  12. Коли робляться надходження можна вибрати постачальника? Чи запам'ятовує останню ціну конкретного постачальника? Чи може взагалі є можливість задати вхідні ціні по постачальникам (щось по типу встановлення цін постачальника як в 1с)? Тобто один і той самий товар може бути в декількох постачальників і ціни різні. Шукаю модуль який допоможе вести облік взаєморозрахунків з постачальниками (при цьому щоб кожного разу при формуванні приходу не шукати ціну цього постачальника в його прайсі)
  13. Сьогодні
  14. Если по этому пути нет, то оно может прятаться в "схемах - по умолчанию"
  15. Ну ви можете продовжувати їсти кактус, або змінити на нижчу версію, або погуглити цю "помилку". Бо
  16. Дизайн - Схеми - Виробник - Приберіть там Особистий кабінет
  17. Всюди перелазив але не можу знайти налаштування де прибрати меню (в червоному квадраті) з розділів "Виробник".
  18. Учора
  19. Реализовать можно все. Вот от слова совершенно все, если у вас дай бог есть один миллиард долларов то для вас не существует границ. Но если мы считаем деньги, время то игра переваривается, востребованность данной фунции настолько не пропорциональна сложность его решения что я на данный момент не рассматриваю внедрения ничего подобного. И это реалии сегодняшнего рынка. НО! Если вы считаете что данный подход не верный, вы можете найти исполнителя кто напишите скрипт который будет это делать и поделитесь с сообществом. Если данный скрипт получит востребованность, то он будет интегрирован в модуль. На данный момент я помню много слов по поводу почему я не simplepars под определенный модуль работы с опциями, разработчик данного модуля написал скприпт и мы его выложили, любой может его взять и использовать, задать вопросы или так далее. После написания данного скрипта, им никто не пользуется. И более того писать данные просьбы тоже перестали, пропал интерес. Но на него было потрачено время, причем гораздо меньше чем нужно было бы потратить внедряя его в основную логику модуля. Вот тут таже история.
  20. Надеялся что сработает в simple parse если с помощью "поиск/замены" переназвать атрибуты 1-го языка во 2-й но не сработало. Как такое реализовать? Понятно что модуль не знает что "колір" это "цвет" но почему нельзя это реализовать таким же способом как реализовано в модуле выше? То есть заведомо вносить вручную инструкцию для модуля "кто есть кто"?
  21. В одном из модулей это реализовано принципом сопоставления названия атрибутов в двух фидах : " прописывать каждое соответствие надо с новой строки с формате Атрибут с языкового фида==Атрибут основного. Например если у вас дополнительный язык русский: Диагональ экрана==Діагональ екрану где: "Диагональ экрана" - это название атрибута в доп фиде которое является атрибутом "Діагональ екрану" в основном атрибуте Все что здесь прописали - то и обновится из доп фида. Что не прописано - будет на языке основного фида."(То есть модуль берет из инструкции, "идентификатор" к какому названию атрибута языка1 относится значение атрибута языка2, и записывает это значение в свободное поле ) Я так это понял, поправьте меня если это не так... Надеялся что такое сработает и в simple parse если с помощью "поиск/замены" переназвать атрибуты 1-го языка во 2-й но не сработало. Как такое реализовать в simplepars? Понятно что модуль не знает что "колір" это "цвет" но почему нельзя это реализовать таким же способом как реализовано в модуле выше? То есть заведомо вносить вручную инструкцию для модуля "кто есть кто"?
  22. @trebavsecsp у налаштуваннях Simple у розділі JavaScript додайте цей код: $('#shipping_address_city').select2({ sorter: function(results) { var query = $('.select2-search__field').val().toLowerCase(); return results.sort(function(a, b) { return a.text.toLowerCase().indexOf(query) - b.text.toLowerCase().indexOf(query); }); } }); Збережіть зміни. Це змусить пошук у полі типу select2 сортувати в алфавітному порядку з перших знайдених. Актуально для поля Місто
  23. Така саме проблема. У групах користувачів не з`являються "extension/dashboard/domovyi" та "common/phpinfo". OpenCart 3.0.3.2
  24. Вітаю! Підкажіть як зробити адекватний пошук? Проблема в тому що коли вибрати Львівську обл. і в полі місто шукати по ключовому слову "Львів" то воно видає всі населені пункти в алфавітному порядку що співпадають з ключовим словом, і щоб знайти місто потрібно довго скролити до низу. Чи можна якось виправити ситуацію? Можливо вже хтось зустрічався з такою проблемою? Дякую! Тип поля пошуку міста: Выпадающий список с поиском (select2)
  1. Завантажити більше активності

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.