Перейти до вмісту
Пошук в
 • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

ImageScanner — Видалення зображень, що не використовуються, для OpenCart 1.3.0

14

   (9 відгуків)    Інші розширення автора

SergeTkach
  70 91 4 286

7 скріншотів  • 14.00 USD
 • Підтримка
 • Додаткові послуги

 • Заповніть адресу сайту! Або натисніть на чекбокс вище, щоб надіслати домен автору пізніше. Звертаємо увагу, що автоматична видача ліцензій відбувається лише за умови вказівки домену

Опис файлу

license-motivation-2.png.ea9b53d7df4428a3db815d8853664bdb.png

 

license-motivation-3c.png.bb4c9565e91dd6cc43e075e5e64af064.png

 

Стикнулися з проблемою, що недостатньо місця на сервері? Звільніть місце на хостингу, щоб не переплачувати за тариф. Видаліть незатребувані зображення, які залишилися після видалення товарів та дарма займають місце на диску! Використовуйте модуль ImageScanner для очистки картинок в OpenCart!

 

Увага!

Перед видаленням зображень, рекомендую зробити бекап сайту.

 

Як модуль ImageScanner допомагає вам економити на тарифах хостингу?

 

Ось знімки статистики хостингу до та після видалення невикористаних картинок. Поточний тариф бізнес-хостингу з місцем до 32 Гб: 1 428 ₴/міс. Після чистки зайвих фотографій сайт цілком може влізти в 16 Гб за ціною  798 ₴/міс. Різниця: 630 грн/міс (7 560 грн за рік) при ціні модуля $14 (по курсу Приватбанку на сьогодні 23.05.2024 це 553,70 грн). В такому випадку модуль може окупитися в 13,65 разів.

 

Навіть якщо брати найпростіший магазинчик на звичайному хостингу на 20 Гб та ціною 2 145.00 ₴ при оплаті за рік, то варіант на 30 Гб має ціну 5 745.00 ₴ при сплаті за рік, що дає нам різницю 3 600 грн на рік (в 6,5 разів більш ціни модуля).

 

* Так я не враховую Memory limit (RAM), бо не бачу суттєвої різниці між 1024 MB та 1536 MB на звичайному хостингу. І не бачу проблем з віділиними 2 Гб RAM на бізнес-хостингу. Хоча, звісно, на деяких навантажених проектах це також буде мати значення. Проте, здебільшого економія на хостингу цілком реальна.

 

ImageScanner_uk_storage_before.thumb.png.dddcd1f3461c964eb0c756dc212719ff.png

 

 

 

ImageScanner_uk_storage_after.thumb.png.67304f43c4df3d20c6d5ac55eb4c6620.png

 

 

 

Як працює модуль?


Модуль сканує задану папку із зображеннями. Також він збирає інформацію про фотографії у базі даних в заданих таблицях. Потім отримані масиви порівнюються і показуються картинки, які є у папці на диску, але вони нікуди не закріплені у базі даних.


Перевіряються такі таблиці:

 • oc_product
 • oc_product_image
 • oc_option_value
 • oc_category
 • oc_manufacturer
 • oc_banner_image
 • oc_user

 


Як правильно сканувати папки модулем ImageScanner?

 

Головне: не скануйте всю папку catalog !! А приклади організації папок розглянуті ось тут — https://opencartforum.com/files/tutorials/678-yak-pravilno-skanuvati-papki-modulem-imagescanner/

 

 

 

Істотні умови придбання

 

1. Купуючи модуль, ви даєте свою згоду з моєю Ліцензійною угодою, яка представлена внизу цього тексту. Зокрема модуль ліцензується на один домен та забороняється розповсюдження без згоди автора. А якщо ви хочете отримати код активації на налагоджувальний домен, то він має бути або локальним (example.loc, example.local) або бути піддоменом на основному сайті (магазину або сайту студії).

2. Модуль надається на умовах "As is"

3. Як автор модуля я залишаю за собою право на портфоліо, що означає можливість публічно надавати ваш сайт (домен та/або логотип) як приклад використання модуля. Але якщо ви не бажаєте, щоб я використовував адресу вашого сайту у прикладах, при оформленні замовлення ви можете обрати опцію "Увага: Не використовувати мій сайт в прикладах (+5.00 USD)"

4. Передбачається самостійне встановлення модуля за детальною інструкцією.

5. Умови підтримки: разом з покупкою модуля ви отримуєте безкоштовну Підтримку на 12 міс з моменту покупки. Ви можете подовжувати Підтримку за вигідною ціною до завершення терміну підтримки. Інакше підтримка надається виключно на умовах оплати за кожне звернення.

 

Ліцензійна угода

 

Купуючи або встановлюючи нову версію цього продукту, ви підтверджуєте свою беззастережну згоду з такими умовами використання.

 

 1. Виключні права на модуль як об'єкт інтелектуальної власності належать автору. При купівлі модуля ви отримуєте право на використання на тих умовах, які описані в цій угоді. Ніяких майнових прав, прав передачи, копіювання, розповсюдження та будь яких інших, які явно не описані в цій угоді, вам не надається.
 2. Модуль продається та використовується на умовах "Як є". Модуль є типовим рішенням типової задачі. Перевіряйте наявність потрібного функціоналу в демо модуля. У вартість модуля не входить адаптація розширення під індивідуальні потреби покупця.
 3. Надається не ексклюзивне право на використання модуля на 1 домені. "Перенесення" ліцензії на інший домен не передбачається. Однак, додаткова ліцензія може бути видана на налагоджувальні домени, які відповідають таким вимогам:
  - Субдомен на основному домені (test.sitename.com, demo.sitename.com)
  - Субдомен на сайті розробника (студії) (shopname.studioname.com)
  - Локальний домен виду sitename.loc або sitename.local
 4. Термін надсилання коду ліцензії вручну протягом 1 робочого дня!
 5. Збереження ключа активації є обов'язком покупця. Відновлення ключа можливе лише в рамках наявного терміну підтримки.
 6. Інтерфейс поточної версії модуля може відрізнятися від того, що представлено на знімках екрана в презентаційних матеріалах. Це не дефект модуля, просто в нових версіях модуля можуть бути додані нові функції. Проте загальні принципи роботи модуля залишаються тими самими.
 7. У разі використання мультимагазину ліцензія видається на основний домен, на якому здійснюватиметься управління всіма магазинами.
 8. Автор дає гарантію, що весь заявлений функціонал, крім експериментального, працюватиме на тих версіях системи, що заявлені в розділі СУМІСНІСТЬ та за умови дотримання ТЕХНІЧНИХ ВИМОГ. У разі помилки в модулі зобов'язується виправити її при наявності необхідних доступів та послідовного логічного опису, які саме кроки привели до помилки. В залежності від складності багу, можуть бути різні терміни виправлення. Для випадків явної помилки виконання програми виправлення можливе в термін від 1 до 3 робочих днів після надання доступів та опису проблеми. В разі помилки через конфлікт з API браузеру, логічної або архітектурної помилки термін виправлення може бути навіть до 2 міс. В разі, якщо помилка не була виправлена в зазначений термін, може бути здійснене повернення коштів з вирахуванням комісій платіжних систем.
 9. Виправлення помилок може бути здійснено як напряму у клієнта, так і через випуск оновлення. В разі випуску оновлення, його встановлення не входить в обсяг підтримки.
 10. Підтримка та гарантія усунення помилок діє 12 місяців із моменту покупки. Ніяких гарантій щодо виправлення помилок в нових версіях, які можуть бути доступними вам навіть після заврешння терміну Підтримки, не надається. Продовжуйте підтримку, щоб продовжувати отримувати допомогу.
 11. Гарантія НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ на Додаткові модифікатори(!) з папки "Додаткові-модифікатори" або "additional-modificators" (раніше називалася "additional"). Вони є бонусними та не входять у вартість покупки.
 12. Гарантія усунення помилок не поширюється на конфлікти сумісності модулів. Тобто говорити, що проблема точно виходить з мого модуля можна тільки в тому випадку, якщо на сайті не встановлений жоден інший модуль (крім LocalCopy.ocmod.xml) і при цьому вихідні файли OpenCart не були редаговані вручну.
 13. Гарантія не поширюється на новий експериментальний функціонал, який з'являється під час випуску бета-версії модуля (додається слово "beta" після номера версії).
 14. Ви втрачаєте гарантію на безкоштовну підтримку, якщо в модулі були зроблені модифікації (при цьому не має різниці, хто їх зробив — я чи сторонній розробник. В такому випадку модуль перестає працювати за типовим сценарієм і вимагає індивідуального розгляду ситуації).
 15. Купуючи або оновлюючи версію модуля, ви погоджуєтесь з поточною "Політикою підтримки" та поточною Ліцензійною угодою, яка діє на момент виходу релізу.
 16. При оцінці можливої шкоди від використання купленого програмного забезпечення, в якому була помилка, максимальна відповідальність автора та (або) продавця не може перевищувати вартість дефектного програмного забезпечення, яку покупець сплатив за фактом.
 17. Автор залишає за собою право відмовляти у підтримці у випадку, якщо клієнт не дотримується рамки пристойності та ділового стилю спілкування та/або дозволяє собі образи чи хамство
 18. Модуль містить зашифровані файли, які забезпечують контроль за ліцензіями. Ви відмовляєтеся від наміру запитувати відкритий вихідний код зашифрованих файлів і усвідомлюєте, що будь-яка спроба розшифрування файлів або іншого злому модуля є незаконною.
 19. Якщо Ви плануєте доопрацьовувати модуль, необхідно отримати згоду автора на такі доробки. (Часто я не проти внесення змін до відкритого коду модуля, але формулювання "купив модуль з надією допрацювати, а тут закрито" не є підставою для повернення).
 20. Результати платного доопрацювання модуля можуть включатися до наступних версій без отримання згоди від клієнта, який сплатив таке доопрацювання.
 21. Як автор модуля я залишаю за собою право на портфоліо, що означає можливість публічно надавати ваш сайт (домен та/або логотип) як приклад використання модуля. Але якщо ви не бажаєте, щоб я використовував адресу вашого сайту у прикладах, при оформленні замовлення ви можете обрати опцію "Увага: Не використовувати мій сайт в прикладах (+5.00 USD)"


Інші розширення SergeTkach


Відгуки користувачів

 • Зараз на сторінці   0 користувачів

  • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
 • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.