Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Rich Snippet - SEO Structured Data (Добавление разметки сайта) 1.2.0

39

   (0 відгуків)    Інші файли автора

kirians
  1 17 2 059

16 скріншотів    • 39.00 USD
  • Підтримка

  • Заповніть адресу сайту! Або натисніть на чекбокс вище, щоб надіслати домен автору пізніше. Звертаємо увагу, що автоматична видача ліцензій відбувається лише за умови вказівки домену

Опис файлу

Расширение "Rich Snippet - SEO Structured Data (Добавление разметки сайта)" позволяет публиковать расширенное описание веб-страниц на основе алгоритмов структурированных данных schema.org.

Усовершенствованный сниппет привлечет внимание пользователя к контенту, предоставляя полную информацию о продукте, событии, услуге и т.д.

Благодаря оптимизации описания веб-страницы трафик сайта и лояльность пользователей увеличатся.

 

Добавление разметки позволит роботам Google правильно интерпретировать данные и отображать расширенную информацию о Вашем сайте на странице поиска, что облегчит навигацию и понимание структуры активности ресурса потенциальными пользователями.

 

Перейдите на https://developers.google.com/search/docs/advanced/structured-data, чтобы проверить разметку.Інші розширення kirians


Відгуки користувачів

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.