Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

На жаль модуль db_log більше недоступний, нижче представлені схожі модулі.

Якщо запропоновані варіанти Вам не підходять, Ви можете пошукати інші варіанти самостійно у нашому маркетплейсі

Логирование действий пользователей админки
Модуль позволяет вести лог действий пользователей в админке магазина. Благодаря наличию настроек лог действий можно настроить под свои нужды. Кроме того, модуль можно использовать для отслеживания попыток взлома, с анализом ip и брутоустойчивости паролей. А также для контроля над разработчиками, тестировщиками, попыток входа в запрещенные разделы.     Порядок установки Требования - vqmod.  Проверялось на ocStore 1.5.5.1.2 Демо: http://demo.slasoft.kharkov.ua/admin/index.php?route=tool/user_log login:userlog password:userlog   Версия под 2.1.0.1, 2.1.0.2 Демо: http://demo2.slasoft.kharkov.ua/admin/index.php?route=tool/user_log login:userlog password:userlog   На демо отключен показ ip и не разрешены изменения Для тех кто хочет каких-то доработок, со словами тогда куплю: Утром деньги - вечером стулья (с) Для купивших - Если я посчитаю, что Ваше пожелание входит в техподдержку - вы получите нужный функционал. Иначе - только на платной основе. Уровень доработки я определяю сам. Ссылкой на бесплатный модуль в лицо не тыкать. Потому что модули подобного плана на офсайте таких денег не стоит. Для любителей вареза. Не стоит оно таких усилий. У вас всегда будет не актуальная версия.      ..

Логирование действий пользователей админки

(11)
5   
Похожие товары с морфологией и релевантностью
Модуль создает на странице товара блок похожих товаров на основании данных этого товара используя морфологию и релевантность...

Похожие товары с морфологией и релевантностью

(3)
10   
Поисковая система с морфологией и релевантностью PRO
Модуль пошуку. Призначений для магазинів, яким потрібен якісний та швидкий пошук. Тобто практично для всіх магазинів, адже з поганим пошуком магазини постійно втрачають десятки відсотків прибутку! Ваші клієнти не будуть вручну переглядати десятки тисяч сторінок вашого сайту для пошуку потрібного товару. Якщо товар не знайдений в перші секунди через пошук, то користувач просто піде з вашого сайту.   Основними особливостями модуля є: дуже велика швидкість пошуку та хороший пошук з використанням морфології та релевантності. Модуль чудово працює як на великих сайтах із тисячами товарів, так і на сайтах, які працюють на слабких хостингах. Модуль тестувався на магазині, в якому більше мільйона товарів!..

Поисковая система с морфологией и релевантностью PRO

(44)
17   

Подивитись більше доповнень

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.