Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

На жаль модуль більше недоступний, нижче представлені схожі модулі.

Якщо запропоновані варіанти Вам не підходять, Ви можете пошукати інші варіанти самостійно у нашому маркетплейсі

BTN link | Произвольные мультиязычные ссылки вместо кнопки купить
Модуль работает на стандартном шаблоне и функционале, для других требуется адаптация     BTN link | Модуль позволяет выборочно заменять кнопку "купить" на произвольную ссылку c мультиязычной поддержкой После установки модуля в карточке товара во вкладке "Данные" поваляться поля для ввода ссылок для каждой локализации. Модуль можно использовать для рефиральной программы (к примеру IHerb) или для пере направления покупателя на другой ресурс. Важно | ссылка обязательно должна содержать https:// или http:// приставку Установка Процесс установки дополнения происходит через стандартную установочную систему Opencart 2 архивом zip (Дополнения => Установка дополнений) В процессе установки может потребовать настройка FTP, что бы не настраивать - можете воспользоваться фиксом. Распакуйте скачены архив и установите localcopy.ocmod.xml после этого обновите модификатори и повторите установку модуль BTN link На забудьте после установки дополнения обновить модификатор ! DEMO BTN link Административная часть | ПАРОЛЬ: demo ЛОГИН: demo | http://dev.bigsam.com.ru/admin Карточка товара | http://dev.bigsam.com.ru/index.php?route=product/product&product_id=42 Категории | http://dev.bigsam.com.ru/index.php?route=product/category&path=25_28 Акции | http://dev.bigsam.com.ru/index.php?route=product/special Модули на главной | http://dev.bigsam.com.ru Лицензия Приобретая BTN link покупатель может установить дополнение только на один домен и его под домены, для установки на другие домены (сайты) нужно приобретать дополнительную лицензию. Запереться передавать BTN link лицам которые не приобретали лицензию. Дополнения продается по принципу "As is". Официально приобрести BTN link можно только на https://opencartforum.com, все другие варианты получения дополнения могут нести потенциальную опасность вашему сайту..

BTN link | Произвольные мультиязычные ссылки вместо кнопки купить

(1)
10   
Admin Quick Links (Швидьки посилання в адмінці)
Кнопки швидкої навігації для адмінки   Мета модуля - спростити доступ до посилань, що часто використовуються. Тобто можна будь-яке посилання на будь-який елемент в адмін панелі вивести в блок поруч із лого.   Як це працює? Після встановлення у вас з'являється панель з уже встановленими кнопками-посиланнями Ви можете як додати, так і видалити потрібні/непотрібні кнопки. Крім того, ви можете додати і довільне посилання (route)   У налаштуваннях ви можете вказати, що сторінку за посиланням потрібно відкривати у новому вікні   Якщо вас не влаштовує назва посилання - ви можете змінити     Особливість модуля, в тому, що кожен користувач адмінки може налаштувати меню швидкого доступу під себе.     Установка – стандартна. Доповнення/розширення -> встановлення доповнень/розширень..

Admin Quick Links (Швидьки посилання в адмінці)

(6)
6   
SP SEO Custom Links 1.5.x-2x-3x Multilang - Произвольные ссылки в товаре, категории, производителе, страницах фильтров
Модуль позволяет добавить неограниченное количество произвольных ссылок на страницы категории, производителя и товара для более классного продвижения вашего сайта!..

SP SEO Custom Links 1.5.x-2x-3x Multilang - Произвольные ссылки в товаре, категории, производителе, страницах фильтров

(13)
10   
Відсутніє посилання (HTTP 404) - SEO
Ведення лога 404-ї помилки та перегляд Цей лог слід переглядати з метою виявлення неіснуючих сторінок і виявлення помилки 404. Модуль корисний при перенесенні з одного домену на інший, при зміні CMS для аналізу помилок Також цікавий для аналізу псевдо заходів різними ботами-спамерами, які намагаються зламати магазин, пробивання на відомі точки входу з різних CMS demo: http://demo2.slasoft.kharkov.ua/admin demo/demo   Якщо виникне бажання чи проблема установки на іншу версію (складання) варіант розглядається. З'явилася можливість вивантаження CSV upd 29.07.2016 Трохи косметики - обрізаний довгий referer..

Відсутніє посилання (HTTP 404) - SEO

(0)
10   

Подивитись більше доповнень

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.