Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

На жаль модуль Last Modified, If Modified Since, 304 Not Modified ( SEO оптимизация ) більше недоступний, нижче представлені схожі модулі.

Якщо запропоновані варіанти Вам не підходять, Ви можете пошукати інші варіанти самостійно у нашому маркетплейсі

Jet Cache SE - кешування, pagespeed, оптимізація магазинів
Модуль Jet Cache - це потужний інструмент, який покращує продуктивність вашого інтернет-магазину. Він використовує сучасні технології кешування та оптимізації для прискорення завантаження сторінок та зменшення часу відповіді сервера. За допомогою Jet Cache ви зможете значно скоротити час завантаження сторінок вашого інтернет-магазину, що підвищить зручність використання і поліпшить користувальницький досвід. Модуль автоматично оптимізує ресурси, видаляє непотрібні дані і зменшує розмір файлів, що знижує навантаження на сервер і прискорює роботу вашого магазину. Jet Cache дозволяє налаштувати кешування для кожної сторінки вашого магазину, що дозволяє точно контролювати швидкість завантаження сторінок. Модуль також підтримує кешування категорій, товарів, модулів та інших елементів вашого магазину. Крім того, Jet Cache має безліч інших функцій, таких як оптимізація мобільних пристроїв, налаштування кешування окремих запитів, автоматичне стиснення зображень тощо. Все це робить модуль Jet Cache незамінним інструментом для всіх власників інтернет-магазинів, які хочуть підвищити швидкість і продуктивність свого сайту.  ..

Jet Cache SE - кешування, pagespeed, оптимізація магазинів

(89)
25   

Подивитись більше доповнень

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.